سه شنبه 03 خرداد
نسخه آزمایشی
1396/05/31
در معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران :

برگزاری دوره آموزشی ارسال نمونه از طریق شبکه ملی آزمایشگاهی سازمان غذا و دارو در معاونت غذا و دارو دانشگاه ایران

برگزاری دوره آموزشی ارسال نمونه از طریق شبکه ملی آزمایشگاهی سازمان غذا و دارو در معاونت غذا و دارو دانشگاه ایران

دوره آموزشی نمونه برداری و ارسال نمونه از طریق شبکه ملی آزمایشگاهی سازمان غذا ودارو در روز یکشنبه 29 مردادماه سال جاری در سالن اجتماعات معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد.

به گزارش ایفدانا - Ifdana به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران: دوره آموزشی نمونه برداری و ارسال نمونه از طریق شبکه ملی آزمایشگاهی سازمان غذا ودارو در روز یکشنبه 29 مردادماه سال جاری در سالن اجتماعات معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد.

 

در دوره آموزشی نمونه برداری و ارسال نمونه  از طریق شبکه ملی آزمایشگاهی سازمان غذا ودارو (http://fdlabnet.fda.gov.ir) که توسط شرکت به پرداز برگزار شد کارشناسان اداره نظارت بر مواد غذایی و شبکه های تابعه و کارشناسان معاونت بهداشتی وشبکه های تابعه حضور داشتند.

این سامانه از اواخر سال گذشته بطور آزمایشی  و جهت برطرف شدن معایب اجرایی در آزمایشگاه کنترل این معاونت در حال اجرا می باشد.

 با اجرایی شدن این سامانه در کل کشور،تمامی نمونه های مواد غذایی،آرایشی و بهداشتی که برای آزمایشگاههای دولتی و بخش خصوصی سازمان غذا ودارو ارسال می گردند،صرفا از طریق این سامانه قابل پذیرش خواهند بود .


شناسه خبر : 8932
امتیاز شما برای این خبر: