پنجشنبه 09 تیر
نسخه آزمایشی
1401/03/07

حمایت سازمان غذا و دارو از تولیدکنندگان اصیل

حمایت سازمان غذا و دارو از تولیدکنندگان اصیل

رئیس سازمان غذا و دارو، بر لزوم حمایت از تولید کنندگان اصیل کالاهای سلامت محور در کشور تاکید کرد.

به گزارش ایفدانا، دکتر بهرام دارایی،  در حاشیه نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی ایران، با بیان اینکه در دوران کرونا همکاران حوزه دارو و تجهیزات پزشکی نمره قبولی گرفتند، اظهار کرد: ما یک صنعت اصیل و دارای نخبگان داریم که در دوران کرونا توانستند به داد مردم برسند و این نشان داد که در کشور ما پیشرفت خوبی وجود دارد.
 
وی با بیان اینکه ما ظرفیت‌های خوبی در کشور داریم، گفت: مطالبات حق الناس است و باید به صورت جدی نسبت به آن اقدام شود و حق صنعت ارائه تسهیلات است و دولت به صورت یکپارچه باید از تولید کنندگان حمایت کند.
 
رئیس سازمان غذا و دارو افزود: موضوع مواد اولیه و تولید نهایی باید متعادل باشد و نتیجه تولید دانش بنیان و…، این بود که کرونا را مدیریت کردیم و داشتن تولید کنندگان خوب هم با مدیریت خوب به نتیجه می‌رسد و در این دولت اتفاقات خوبی افتاده است.
 
دارایی با بیان اینکه ما به صورت ۱۰۰ درصدی حمایت می‌کنیم، گفت: ما وظیفه کمک به تولید کنندگان را داریم و برای ما اصالت بسیار مهم است و نباید تولید فیک داشته باشیم.
 
رئیس سازمان غذا و دارو ادامه داد: ما در کنار وظایف نظارتی، وظایف حمایتی هم داریم و این کار را ما در چند وقت اخیر انجام دادیم و به دنبال رفع بروکراسی‌ها هستیم.


شناسه خبر : 19409
امتیاز شما برای این خبر: