سه شنبه 03 خرداد
نسخه آزمایشی
1401/01/12

سیاست سازمان غذا و دارو در حمایت از تولید دانش بنیان اصیل و اشتغال آفرین

سیاست سازمان غذا و دارو در حمایت از تولید دانش بنیان اصیل و اشتغال آفرین

معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو از سیاست سازمان غذا و دارو در حمایت از تولید دانش بنیان اصیل و اشتغال آفرین خبر داد.


به گزارش ایفدانا، ، دکتر بهرام دارایی در دیدار نوروزی از اداره کل تجهیزات پزشکی ضمن تقدیر از کارکنان این بخش در جلسه شورای بازمهندسی روزانه اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی شرکت کرد .

وی ضمن تاکید بر حمایت از تولید و شرکت های دانش بنیان اصیل، لزوم تمایز تولیدات دانش بنیان ابراز امیدواری کرد که با هماهنگی های صورت گرفته با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بررسی های محصولات دانش بنیان حوزه تجهیزات پزشکی بر اساس شاخص های دانش بنیان هماهنگ با فرآیند احراز تطابق با اصول اساسی ایمنی و عملکرد و صدور مجوز تولید در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود.

مهندس مزینانی مدیرکل تجهیزات و ملزومات پزشکی نیز ضمن تشکر از حضور دکتر دارایی در اداره کل تجهیزات پزشکی، گفت: بازمهندسی فرآیندهای این اداره کل به منظور اعمال سیاست‌ها در راستای حمایت از تولید داخل اصیل و دانش بنیان و تسهیل و تسریع امور در تامین به موقع اقلام مورد نیاز کشور بر پایه شفافیت، رقابت سالم و ارتقاء کیفیت است.20220401_121821

شناسه خبر : 19271
امتیاز شما برای این خبر: