پنجشنبه 09 تیر
نسخه آزمایشی
1400/12/24
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی دزفول در روزهای پایانی سال 1400:

از اقدامات معاونت غذا و دارو در ایام کرونا تجلیل شد

از اقدامات معاونت غذا و دارو در ایام کرونا تجلیل شد

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی دزفول بیان کرد:حمایت های بخش های مختلف دانشگاه علوم پزشکی دزفول برای صدور مجوزهای لازم در روزهای آغازین شیوع و گسترش بیماری کرونا قابل تقدیر است.

به گزارش ایفدانا به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو،داود سلمانپور،ضمن تبریک اعیاد شعبانیه اظهار داشت: با شیوع و گسترش ویروس منحوس کرونا در کشور و شهرستان دزفول، اقدامات جهادی خوبی در خصوص تولید محلول ضدعفونی کننده، تولید لباس های ایمنی برای کادر درمان و همچنین تولید انواع ماسک صورت گرفته است.
 
دکتر سلمانپور افزود:بدون شک کلیه خدمات و اقدامات انجام شده برای مهار و کنترل ویروس منحوس کرونا در شهرستان مرهون تلاش های بی وقفه کلیه معاونت های دانشگاه علوم پزشکی دزفول است.
 
در ادامه دکتر داود سلمانپور معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی دزفول از زحمات و تلاشهای پرسنل تحت پوشش خود تجلیل کرد و ضمن تبریک سال نو و آرزوی سلامتی و تندرستی برای تمامی پرسنل دانشگاه و خانواده های آنها، سال جدید را سالی پر از نشاط و سلامتی همراه با تلاشی مضاعف در تحقق اهداف عالیه این دانشگاه و نهایتاً وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی آرزو کرد.
 
این جلسه به یادماندنی با حضور معاون غذا و دارو و کلیه پرسنل با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در روز یکشنبه 22 اسفندماه سال جاری در سالن اجتماعات آفتاب این معاونت برگزار شد.
شناسه خبر : 19220
امتیاز شما برای این خبر: