پنجشنبه 09 تیر
نسخه آزمایشی
1400/12/16

آمادگی کامل معاونت غذا و دارو گیلان در ایام آخرسال و نوروز 1401

آمادگی کامل معاونت غذا و دارو گیلان در ایام آخرسال و نوروز 1401

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: به منظور ارایه خدمات بهتر در ایام آخر سال و نوروز1401، معاونت غذا و دارو با به کارگیری تمام توان خود بر امورداروخانه ها،بیمارستان ها، سطح عرضه و واحدهای تولیدی مواد غذایی نظارت کامل دارد.

به گزارش ایفدانا و به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو گیلان، دکتر سید مهدی موسوی معاون غذا و دارو گیلان از آمادگی کامل این معاونت در ایام آخر سال و نوروز 1401 خبر داد و افزود: معاونت غذا و دارو در این ایام با به کارگیری تمام توان خود بر امور داروخانه ها، بیمارستان ها، سطح عرضه و واحدهای تولیدی مواد غذایی و ... نظارت کامل دارد.

دکتر موسوی با بیان این که کشیک روزهای تعطیل این معاونت از روز 15 اسفند لغایت 15 فروردین سال 1401 ادامه خواهد داشت بیان کرد: روزانه تعدادی از کارشناسان و مسئولین این معاونت از ساعت 8 صبح لغایت 13 حضور فیزیکی دارند و تا ساعت 24 همان روز به صورت غیرحضوری پاسخگو خواهند بود همچنین در صورتی که شکایتی به اطلاع معاونت غذا و دارو رسانده شود اقدامات لازم جهت بررسی و رفع مشکل انجام خواهد شد.

موسوی افزود: بازرسان واحد نظارت بر مواد غذایی و بهداشتی، دارو، تجهیزات، فراورده های طبیعی-سنتی و مکمل در این ایام به صورت سرزده از سطح عرضه و مراکز تحت پوشش نظارت و بازدید میدانی به عمل می آورند.

وی همچنین افزود:آزمایشگاه کنترل کیفی معاونت غذا و دارو در این ایام آماده انجام آزمایش نمونه های ارسالی از مراجع قانونی است.

وی در پایان گفت: هموطنان می توانند در صورت نیاز به هرگونه مشاوره دارویی یا مشکلاتی در خصوص تامین دارو با سامانه تلفنی 190( مرکز اطلاع رسانی داروها و سموم)تماس گرفته و اطلاعات لازم را دریافت نمایند./


شناسه خبر : 19187
امتیاز شما برای این خبر: