پنجشنبه 09 تیر
نسخه آزمایشی
1400/12/09
توسط معاونت غذا و دارو اراک صورت گرفت؛

بازدید معاون غذا و دارو اراک از سایت تولیدی شرکت صنایع غذایی ماسترفوده

بازدید معاون غذا و دارو اراک از سایت تولیدی شرکت صنایع غذایی ماسترفوده

دکتر علیمرادیان معاون غذا و دارو اراک به همراه دکتر تاجیک مدیر و مهندس مختاری جانشین مدیر اداره نظارت بر مواد غذایی در سفر یکروزه به شهر نوبران از سایت تولیدی شرکت صنایع غذایی ماستر فوده بازدید کرد.

به گزارش ایفدانا و به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو اراک؛ در این بازدید دکتر عباس علیمرادیان معاون غذا و دارو به همراه دکتر تاجیک مدیر اداره نظارت بر مواد غذایی و خانم مهندس مختاری جانشین مدیر اداره نظارت، از نزدیک در جریان امکانات، قابلیت ها و نحوه فعالیت آزمایشگاه و واحد کنترل کیفی این سایت تولیدی قرار گرفت و از بخش هایی از خط تولید این واحدها بازدید به عمل آورد .
معاون غذا و دارو همچنین ضمن گفتگو با مدیریت این واحد تولیدی و شنیدن توانمندی ها و مشکلات این واحد تولیدی از روحیه تلاشگر و نگاه رو به جلو متخصصین و مدیریت این واحدهای تولیدی قدردانی نمود.
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی هدف از این بازدیدها را اهمیت فوق العاده سلامت محصولات غذایی دانستند و افزودند: با توجه به سلامت محوری محصولات غذایی و نقش آن در سلامت مردم، اهمیت نظارت بر  واحد های تولیدی در کارخانجات تولید کننده در استان حائز اهمیت است.
در این بازدید ضمن بررسی کلیه خطوط تولید و محصولات خروجی، مسائل و چالش های پیش رو در صنعت غذایی استان مورد بررسی قرار گرفت و در خصوص مباحث و مسائل موجود بحث و تبادل نظر شد.شناسه خبر : 19169
امتیاز شما برای این خبر: