پنجشنبه 09 تیر
نسخه آزمایشی
1400/12/03

بازدید معاون غذا و دارو گیلان از بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) در فومن

بازدید معاون غذا و دارو گیلان از بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) در فومن

دکتر سید مهدی موسوی معاون غذا و دارو گیلان از بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) در فومن بازدید کرد.

به گزارش ایفدانا و به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی گیلان؛ دکتر سید مهدی موسوی معاون غذا و دارو گیلان ضمن بازدید از بخش های مختلف بیمارستان امام حسن مجتبی(ع)؛ از نحوه ارائه خدمت به بیماران، کمبودهای دارویی و تجهیزات پزشکی مورد نیاز مرکز بازدید نمود.

دکتر موسوی ضمن بیان ضرورت توجه به مدیریت بیماری کرونا هم زمان با شیوع موج ششم در استان تاکید کرد: به منظور جلوگیری از هدر رفت منابع مورد نیاز در روند خدمت رسانی به بیماران توجه به دستورالعمل های معاونت درمان وزارت بهداشت به منظور کنترل بهتر شرایط الزامی می باشد.

دکتر موسوی ادامه داد: وضعیت بیمارستان ها از نظر کمبودهای دارویی ، تامین داروهای مورد استفاده در شرایط بحران کرونا به صورت روزانه پیگیری می شود تا مشکلات موجود بر طرف گردد.

وی در پایان افزود:لازم است تیم های مدیریت اجرایی، برنامه ریزی مناسب و اتخاذ تدابیر لازم به منظور پیشگیری از بروز کمبودهای احتمالی دارو و تجهیزات پزشکی را داشته باشند.

در پایان این بازدید مقرر گردید مشکلات و کمبود های بخش های مختلف بیمارستان به ریاست محترم دانشگاه ارائه گردد تا در اسرع وقت این مشکلات رفع شود./


شناسه خبر : 19155
امتیاز شما برای این خبر: