پنجشنبه 09 تیر
نسخه آزمایشی
1400/11/25

بازدید سرپرست معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشكی اهواز از شركت تولید اطلس فالیز

بازدید سرپرست معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشكی اهواز از شركت تولید اطلس فالیز

با هدف تحقق شعار سال رفع موانع تولید، مانع زدایی از واحدهای تولید استان خوزستان سرپرست معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز از شرکت تولیدی اطلس فالیز بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز، یکشنبه 24 بهمن ماه جاری دکتر رضا گنجی سرپرست معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز از شرکت تولیدی اطلس فالیز بازدید کرد.

وی با بیان اینکه این بازدید در راستای تحقق شعار سال یعنی رفع موانع تولید، مانع زدایی از واحدهای تولید استان صورت گرفت، از نزدیک با مسئولان این شرکت در زمینه رفع مشکلات تولید در حوزه غذا و دارو گفت و گو کرد.

دکتر گنجی در ادامه این بازدید با اشاره به اینکه تولیدکنندگان خوزستانی می بایست با برنامه‌ریزی‌های دقیق بتوانند برندهایی که قابلیت تولید داخل را دارند، در استان تولید کنند، تاکید کرد: تولید کنندگان با تولیدات داخلی برنامه صادرات را در دستور کار خود قرار بدهند.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه از تولیدکنندگان داخلی، و ظرفیت های موجود با هدف رونق تولید در حوزه غذا و دارو حمایت می کنیم، یادآور شد: مشکلات کارخانجات تولیدی استان چندان پیچیده نیست و بسیاری از این معضلات قابل رفع و پیگیری است.

دکتر گنجی در پایان با بیان اینکه مهمترین وظیفه این معاونت حمایت از تولیدات استان است، تصریح کرد: برای تسهیل در تولید، صدور پروانه های ساخت در این معاونت در اسرع وقت انجام می گیرد و در کمترین زمان ممکن به درخواست مدیران واحد های تولیدی استان رسیدگی  خواهد شد.

شناسه خبر : 19134
امتیاز شما برای این خبر: