پنجشنبه 09 تیر
نسخه آزمایشی
1400/11/20

سی و پنجمین جلسه قطب چهارم جنوب غرب معاونت های غذا و دارو برگزار شد

سی و پنجمین جلسه قطب چهارم جنوب غرب معاونت های غذا و دارو برگزار شد

سی و پنجمین جلسه قطب چهارم جنوب غرب معاونت های غذا و دارو متشکل از دانشگاه های علوم پزشکی اهواز، دزفول، شوشتر، بهبهان و آبادان برگزار شد.

به گزارش ایفدانا به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز، صبح چهارشنبه ۲۰ بهمن ماه جاری، سی و پنجمین جلسه قطب چهارم جنوب غرب معاونت های غذا و دارو متشکل از دانشگاه های علوم پزشکی اهواز، دزفول، شوشتر، بهبهان و آبادان برگزار شد.

در این جلسه دکتر رضا گنجی سرپرست معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز، ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر به سه موضوع مهم و کلیدی در حوزه عذا و دارو اشاره کرد و گفت: خرید هوشمند دارو، تعامل، تهاتر، انسجام و هماهنگی با مراکز و بیمارستان های تابعه دانشگاه ضروری است.

وی بر بازدید میدانی از انبارهای دارویی تاکید کرد و افزود:  علاوه بر نظارت های دقیق و جدی، برنامه ریزی صحیح برای تهیه و تامین داروهای مورد نیاز مردم در آستانه عید ضرورت دارد تا مردم با مشکل کمبود دارویی مواجه نشوند.

دکتر گنجی در پایان به موضوع صادرات محصولات کشاورزی از استان اشاره و یادآور شد: در زمینه صادرات محصولات کشاورزی هم همچون گذشته باید نظارت ها بیش از پیش به صورت مستمر و ویژه صورت گیرد.


شناسه خبر : 19114
امتیاز شما برای این خبر: