پنجشنبه 09 تیر
نسخه آزمایشی
1400/11/18
توسط معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد؛

دوره آموزشی آشنایی با دستگاه های متولی مبارزه با قاچاق کالا و ارز

دوره آموزشی آشنایی با دستگاه های متولی مبارزه با قاچاق کالا و ارز

دوازدهم بهمن ماه سال جاری دوره آموزشی «آشنایی با دستگاه های متولی مبارزه با قاچاق کالا و ارز» با حضور دکتر «جمشید سلام زاده» معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و دکتر «منان حاجی محمودی» معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تهران در دانشکده داروسازی، تالار مرحوم دکتر عرفان برگزار شد.

 به گزارش ایفدانا و به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی دانشگاه شهید بهشتی، در ابتدا معاون غذا و دارو دانشگاه ضمن تقدیر و تشکر از تلاش کارشناسان و بازرسان عرصه پیشگیری و مبارزه با قاچاق اقلام سلامت محور گفت: مساله مبارزه با قاچاق اقلام سلامت محور چالش امروز جامعه و وظیفه همگانی است.

دکتر سلام زاده ضمن تاکید بر اهمیت مساله مبارزه با این پدیده شوم، همه  نیروهای سازمان های مرتبط را به همدلی و ارتقای سطح فعالیت در این موضوع مهم دعوت  کرد.
  
اساتید دوره دکتر «امیر محمد پرهام فر» مدیر کل دفتر پیشگیری از قاچاق ستاد مرکزی و دکتر «علیرضا دهقانی نیا» رئیس گروه مقابله با قاچاق ستاد مرکزی، طبق برنامه زمان بندی شده به تشریح قوانین مربوط به مساله مبارزه با قاچاق اقلام سلامت محور در فضای حقیقی و مجازی پرداختند و ضمن رفع ابهامات بازرسان و ضابطین قضایی به سوال های حاضران در جلسه پاسخ داد.

در این دوره کارشناسان معاونت های غذا و دارو و بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و دانشگاه علوم پزشکی تهران حضور داشتند.  

شناسه خبر : 19102
امتیاز شما برای این خبر: