پنجشنبه 09 تیر
نسخه آزمایشی
1400/11/17

بازدید مدیرکل آزمایشگاه های مرجع کنترل غذا، دارو و تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو از آزمایشگاه کنترل معاونت غذا و داروی کرمان

بازدید مدیرکل آزمایشگاه های مرجع کنترل غذا، دارو و تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو از آزمایشگاه کنترل معاونت غذا و داروی کرمان

به گزارش ایفدونا به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه کرمان ، در پنجمین روز از دهه فجر ( 16بهمن ماه )، دکتر انصاری مدیر کل آزمایشگاه های مرجع سازمان غذا و دارو به همراه معاون غذا و دارو و معاون پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی و مدیر دفتر فنی دانشگاه از ساختمان جدید در حال احداث آزمایشگاه معاونت بازدید کردند.

به گزارش ایفدانا به نقل از  روابط عمومی معاونت غذا و دارو کرمان ، در پنجمین روز از دهه  فجر ( 16بهمن ماه )، دکتر انصاری مدیر کل آزمایشگاه های مرجع سازمان غذا و دارو به همراه معاون غذا و دارو و معاون پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی و مدیر دفتر فنی دانشگاه از ساختمان جدید در حال احداث آزمایشگاه معاونت بازدید کردند.
 
در این بازدید بر ضرورت تامین اعتبار مالی و تکمیل نمودن ساختمان جدید آزمایشگاه تاکید و قول مساعد از طرف سازمان غذا و دارو در این زمینه  داده شد.
 
مدیر کل آزمایشگاه  سازمان غذا و دارو پس از آن به همراه دکتر ضرابی مدیر و کارشناسان آزمایشگاه از بخش های مختلف و تخصصی آزمایشگاه  معاونت بازدید کردند و جهت تجهیز نمودن و ارائه خدمات بیشتر، قول امکانات از طرف سازمان را به آزمایشگاه معاونت غذا و دارو کرمان را دادند.
 
در این بازدید مدیر کل آزمایشگاه های مرجع سازمان غذا و دارو، بر ضرورت و ارتقاء توانمندی آزمایشگاه این معاونت و همچنین استفاده از پتانسیل آزمایشگاه همکار تاکید کرد.
 
 دکتر انصاری همچنین بر آمادگی آزمایشگاه معاونت غذا و دارو کرمان به عنوان قطب هشتم کشور برای بازدید هیأت روسی از آزمایشگاه و شروع پایش محصولات کشاورزی نسبت به آفت کش ها و نیترات و فلزات سنگین از ابتدای سال آینده خبر داد.


شناسه خبر : 19096
امتیاز شما برای این خبر: