پنجشنبه 09 تیر
نسخه آزمایشی
1400/11/17
مدیر نظارت و ارزیابی مواد و فرآورده های دارویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان:

رصد ضعیت دارویی شرکت های پخش زاهدان تا پایان پیک ششم

رصد ضعیت دارویی شرکت های پخش زاهدان تا پایان پیک ششم

مدیر نظارت و ارزیابی مواد و فرآورده های دارویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با اعلام این مطلب در جمع مدیران عامل شرکت های پخش دارویی استان سیستان و بلوچستان، افزود: همه گیری سریع و به ویژه درگیر کردن کودکان در سویه امیکرون نسبت به سویه های قبلی بیشتر است لذا سرعت عمل و مدیریت زمان در کنترل موج جدید اهمیت بسزایی دارد.

به گزارش ایفدانا به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو زاهدان-  دکتر سینا شهرکی با بیان اینکه، تا پایان موج جدید کرونا، هر دو هفته یک نوبت با مدیران شرکت های دارویی جلسه مشترک برگزار خواهد شد، گفت: مدیران شرکت ها، در اسرع وقت گزارشی از وضعیت موجودی و دپوی دارویی شرکت به معاونت غذا و دارو ارائه نمایند.

 دکتر شهرکی تاکید کرد: مدیران شرکت های دارویی نهایت دقت را در ارائه به موقع گزارش کمبودهای دارویی به خرج دهند تا فرصت تامین دارو از دست نرود.

 مدیر نظارت و ارزیابی مواد و فرآورده های دارویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان اظهار داشت: کارشناسان دارویی معاونت از طریق سامانه تیتک وضعیت توزیع اقلام دارویی را بطور مستمر رصد می کنند و درصورت مشاهده هرگونه توزیع نامتعارف دارو با شرکت خاطی برخورد جدی خواهد شد.


شناسه خبر : 19090
امتیاز شما برای این خبر: