پنجشنبه 09 تیر
نسخه آزمایشی
1400/11/06

سی امین نشست مدیران تجهیزات پزشکی دانشگاه های علوم پزشکی سراسرکشور

سی امین نشست مدیران تجهیزات پزشکی دانشگاه های علوم پزشکی سراسرکشور

نشست مدیران تجهیزات پزشکی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور با موضوع بررسی مشکلات و راهکارهای ارتقا امور تجهیزات و ملزومات پزشکی کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی ایران در سالن همایش های رازی این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش ایفدانا و به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه ایران، سی امین نشست مدیران تجهیزات پزشکی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور با موضوع بررسی مشکلات و راهکارهای ارتقا امور تجهیزات و ملزومات پزشکی کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی ایران روز دوشنبه 4 بهمن ماه سال جاری، در سالن همایش های رازی، دانشگاه علوم پزشکی ایران با حضور ریاست سازمان غذا و دارو، معاون توسعه سازمان غذا و دارو، مدیرکل تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو، مدیران ارشد سازمان غذا ودارو معاون غذا و دارو دانشگاه ایران و مدیران تجهیزات پزشکی سراسر کشور برگزار شد.

در این جلسه دکتر ولایی معاون غذا ودارو دانشگاه علوم پزشکی ایران ضمن خوش آمدگویی به مدعوین در خصوص اهمیت جایگاه مدیریت های تجهیزات پزشکی در دانشگاه ها و ضرورت توجه ویژه به این حوزه توضیح دادند.

همچنین دکتر بیگلر معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان غذا و دارو و دکتر رستم زاده مدیر نظارت و ارزیابی سازمان  در خصوص زیرساخت های لازم در زمینه اصلاح امور صحبت کردند و به سوالات دانشگاه ها در این خصوص پاسخ دادند.

مهندس مزینانی مدیرکل تجهیزات پزشکی بر ضرورت چابک سازی سیستم و بازنگری به منظور ارتقاء برخی روال ها و فرایندها تاکید کردند.
در ادامه دکتر دارایی رییس سازمان غذا و دارو در همایش ضمن شنیدن نقطه نظرات و پیشنهادات مدیران تجهیزات پزشکی پیرامون برنامه های سازمان٫ در خصوص بازنگری فرایند ها و اصلاح ساختار توضیحاتی را ارایه داد.


شناسه خبر : 19075
امتیاز شما برای این خبر: