پنجشنبه 09 تیر
نسخه آزمایشی
1400/11/06

سرپرست معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور از شبکه بهداشت و درمان بندر ماهشهر بازدید کرد

سرپرست معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور از شبکه بهداشت و درمان بندر ماهشهر بازدید کرد

سرپرست معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور از شبکه بهداشت و درمان بندر ماهشهر بازدید کرد و عملکرد غذا داروی شبکه بهداشت و درمان بندر ماهشهر مورد ارزیابی قرار داد.

به گزارش ایفدانا به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز، رضا گنجی سرپرست معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز به همراه مدیران و کارشناسان این معاونت از شبکه بهداشت و درمان بندر ماهشهر بازدید کرد.

 سرپرست معاونت غذا و دارو از واحد ستاد شبکه و بیمارستان راه زینب (س) بندر امام خمینی (ره) با محوریت بررسی عملکرد واحد غذا دارو شبکه با هدف ارتقای برنامه های راهبردی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز  و همچنین نحوه خدمات رسانی به بیماران در بیمارستان راه زینب (س) را مورد ارزیابی قرار داد.

 در ادامه بازدید نشستی نیز با مدیر کل سازمان بنادر و دریانوردی استان خوزستان برگزار شد، در این  نشست  در زمینه ارتباط و تعامل گسترده تر به منظور نظارت و کنترل بر حمل و نقل و نگهداری کالاهای اساسی سلامت محور از مبادی ورودی دریایی بندرامام خمینی (ره) تبادل نظر شد.

یادآور می شود: بازدید از بندر و اسکله های ورودی کالاهای اساسی، انبارهای نگهداری و شرکت‌های تولیدی مواد غذایی منطقه ویژه بندر امام خمینی (ره)هم از دیگر برنامه‌های دیگر سرپرست معاونت غذا و دارو به این شهرستان بود.


شناسه خبر : 19071
امتیاز شما برای این خبر: