سه شنبه 03 خرداد
نسخه آزمایشی
1400/10/28
در معاونت غذا و دارو دانشگاه ایران برگزار شد:

برگزاری جلسه آموزشی آشنایی با دستگاه های متولی مبارزه با قاچاق کالا و ارز

برگزاری جلسه آموزشی آشنایی با دستگاه های متولی مبارزه با قاچاق کالا و ارز

جلسه آموزشی آشنایی با دستگاه های متولی مبارزه با قاچاق کالا و ارز در روز یکشنبه 19 دی ماه 1400 در محل سالن اجتماعات معاونت غذا و دارو دانشگاه ایران برگزار شد.

به گزارش ایفدانا و به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه ایران- جلسه آموزشی آشنایی با دستگاه های متولی مبارزه با قاچاق کالا و ارز در روز یکشنبه 19 دی ماه 1400 در محل سالن اجتماعات معاونت غذا و دارو  دانشگاه ایران برگزار گردید.
هدف از تشکیل این جلسه آموزشی آشنایی با قوانین قاچاق ، مبارزه با قاچاق های سازمان یافته در حوزه سلامت بود که در روز یکشنبه 19 دی ماه 1400 از ساعت 09:30 تا ساعت 12:30با تدریس دکتر معصومی مدیر کل دفتر قوانین و مقررات ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، آقای دکتر طباطبایی رئیس گروه اجرای احکام اموال مکشوفه ، آقای دکتر مژدهی پور معاون مدیر کل دفتر قوانین و مقررات ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و آقایان موسی زاده و ریاحی از ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز برگزار گردید.
در این جلسه آموزشی به تبیین قوانین مبارزه با قاچاق کالا و ارز( مصوب 92/10/03با اصلاحیه 94/07/21) با تمرکز و تشریح بر ماده 27 و بند ب آن و ماده 18 و تبصره 4 آن که در خصوص اقلام سلامت محور غیر مجاز و مجاز و مجاز مشروط پرداخته شد .
گروهای هدف این جلسه آموزشی کلیه کارشناسان معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران بودند این جلسه آموزشی با حضور 95 نفر تشکیل گردید.شناسه خبر : 19020
امتیاز شما برای این خبر: