جمعه 28 مرداد
نسخه آزمایشی
1400/10/20
معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو در دیدار از معاونت غذا و دارو کرمانشاه:

ظرفیت بالای کرمانشاه برای مرجعیت پژوهشی و علمی

ظرفیت بالای کرمانشاه برای مرجعیت پژوهشی و علمی

معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو: کرمانشاه ظرفیت بسیار بالایی برای مرجعیت حوزه های پژوهشی و علمی دارد.

به گزارش ایفدانا؛ به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو کرمانشاه: دکتر بهرام دارایی در نشست با معاون و مدیران غذا و داروی کرمانشاه در روز شنبه 18 دی ماه عنوان کرد: نیروی انسانی و نخبگان مهمترین رکن معاونت های غذا و دارو هستند و از آن مهمتر نگهداشت آنها است.
وی افزود: سیاست و پویایی در نیروی انسانی امری اجتناب ناپذیر است و باید آن را به رسمیت شناخت. برنامه ما این است که استفاده از تمامی ظرفیت نیروها و امکانات را در دوره جدید ارتقاء دهیم.
معاون وزیر به وظیفه خطیر سازمان غذا و دارو در مقابل سلامت مردم اشاره کرد و خاطر نشان ساخت: غذا و دارو فرمانده مسیر بزرگ سلامت مردم است. وزیر محترم بهداشت نیز نظر خیلی خوبی نسبت به مجموعه غذا و دارو دارد و همواره مهمترین رکن وزارت بهداشت را غذا و دارو می داند.
دکتر دارایی تاکید کرد: باید پژوهش ها به سمت غذا و دارو برود. نظر وزیر محترم هم همین است که باید معاونت پژوهشی ما در اختیار غذا و دارو باشد.
رئیس سازمان غذا و دارو به امکانات خوب سامانه  نیزTTAC اشاره کرد و افزود: رهبر معظم انقلاب (مدظله) ، شورای امنیت ملی و وزیر محترم بهداشت TTAC را ابزاری برای ایجاد شفافیت می دانند و بر آن تاکید دارند.
گفتنی است دکتر بهرام دارایی از ساختمان جدید غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه نیز بازدید کرد.

شناسه خبر : 19015
امتیاز شما برای این خبر: