جمعه 28 مرداد
نسخه آزمایشی
1400/09/24
در معاونت غذا و دارو اراک برگزار شد؛

نشست هم اندیشی ساماندهی عطاری ها و برخورد با عرضه داروهای غیرمجاز و مخدر

نشست هم اندیشی ساماندهی عطاری ها و برخورد با عرضه داروهای غیرمجاز و مخدر

جلسه ای در راستای مبارزه با عرضه داروهای مخدر و غیر مجاز در استان مرکزی، با حضور معاون غذا و دارو، معاون دادستان، پلیس مواد مخدر، پلیس اماکن، اتاق اصناف، مدیر اداره دارو و مواد مخدر و رئیس و کارشناسان اداره طبیعی، سنتی و مکمل در سالن اجتماعات معاونت غذا و دارو برگزار شد.

به گزارش ایفدانا و به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو اراک، نشست هم اندیشی معاونت غذا و دارو با معاون دادستان شهر اراک و دستگاههای مرتبط با مبارزه با مواد مخدر و داروهای غیر مجاز در  روز سه شنبه، ۲۳ آذر ماه، برگزار شد.

در این جلسه، دکتر علیمرادیان معاون غذا و دارو  با  ارائه‌ آمار و بیان مشکلات مربوط به عرضه داروهای مخدر در عطاری ها، از همکاری بسیار موثر معاون محترم دادستان،پلیس مواد مخدر و پلیس اماکن عمومی  استان تشکر و قدردانی کرد.

در ادامه این جلسه درخصوص مشکلات موجود در برخورد با عطاری ها و نحوه فروش و عرضه داروها در عطاری ها در سطح استان بحث و بررسی شد.

همچنین مقرر شد در صورت تکرار پلمب واحد عطاری مجوز عطاری قابل بازگشایی مجدد نباشد، قبل از صدور مجوز  و تمدید مجوز دوره های اموزشی جهت آموزش فروشندگان واحدهای عطاری برگزار شود.

شناسه خبر : 18930
امتیاز شما برای این خبر: