شنبه 22 مرداد
نسخه آزمایشی
1400/09/23
اداره نظارت و ارزیابی فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار کرد:

برگزاری دومین کارگاه آشنایی با الزامات GMP-PIC/S

برگزاری دومین کارگاه آشنایی با الزامات GMP-PIC/S

دومین کارگاه از مجموعه کارگاه های آموزشی آشنایی با الزامات GMP-PIC/S در کارخانه های فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل روز سه شنبه 23 آذرماه سال 1400 به صورت وبینار، توسط اداره نظارت و ارزیابی فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل در معاونت غذا و دارو دانشگاه ایران برگزار شد.

به گزارش ایفدانا به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو  دانشگاه ایران- دکتر آزاده رییس دانا، رییس اداره نظارت و ارزیابی فرآورده­های طبیعی، سنتی و مکمل دانشگاه، هدف از برگزاری این کارگاه را  آشنایی کارشناسان نظارتی اداره نظارت و ارزیابی فراورده­های طبیعی، سنتی و مکمل با الزامات استاندارد PICS در زمینه آب­های دارویی و سیستم آبساز کارخانه­های فرآورده­های طبیعی، سنتی و مکمل عنوان کرد.
 
     به منظور مشارکت هرچه بیشتر شرکت کنندگان و ارزیابی بهتر مطالب آموزشی ارائه شده، طی دو مرحله، پاسخ سوالات پیش آزمون و پس آزمون از شرکت کنندگان دریافت و مورد واکاوی قرار گرفت. 
در این دوره علاوه بر کارشناسان معاونت غذا و دارو دانشگاه ایران و کارشناسان ادارات متناظر شبکه­های بهداشت و درمان بهارستان، رباط کریم، شهر قدس و ملارد، شهریار و کارشناسان نظارتی دانشگاه­های سراسر کشور نیز به صورت برخط حضور داشته و در پایان، جلسه پرسش و پاسخ با حضور کلیه مدرسان دوره برگزار و به پرسش­های مطرح شده شرکت کنندگان، پاسخ داده شد.  
 
     لازم به ذکر است که در کارگاه قبلی، شرکت کنندگان با الزامات 9 گانه استاندارد PICS و چگونگی استقرار آن در کارخانه­های فرآورده­های طبیعی، سنتی و مکمل آشنا شده بودند.


شناسه خبر : 18928
امتیاز شما برای این خبر: