سه شنبه 28 دی
نسخه آزمایشی
1400/09/13

بازدید سرزده از نانوایی‌های شهر همدان

بازدید سرزده از نانوایی‌های شهر همدان

سرپرست معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی همدان، دکتر قدرت اله رستمی در معیت استاندار و تیم همراه از نانوایی های شهر همدان بازدید کردند.

به گزارش ایفدانا و به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی همدان، سرپرست معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی همدان، دکتر قدرت اله رستمی  در معیت استاندار محترم  و تیم همراهشان از نانوایی های شهر همدان بازدید کردند.
 
این بازدید با حضور استاندارهمدان ،معاونت اقتصادی استانداری ومدیرکل امور اقتصادی استان ،مدیران کل تعزیرا ت حکومتی استان،مدیر کل قله،مدیر کل صنعت و معدن،سرپرست معاونت غذا و داروی دانشگاه و کارشناسان مربوطه  حضور داشتند واز نانوایی های سطح عرضه در شهر همدان بازدید کردند.
 
گفتنی است هدف از این بازدید بررسی و ارزیابی مشکلات موجود و رسیدگی به شکایات مردمی و همچنین بررسی کیفیت نان توزیعی در سطح شهرستان همدان بوده است.
 
در این بازدید سرپرست معاونت غذا و دارو به عنوان نماینده دانشگاه علوم پزشکی همدان ضمن بررسی  موارد مرتبط با حوزه بهداشت ،غذا و دارو بررسی های لازم را انجام داده و هدف از این بازدیدها را تشدید نظارت بر نانوایی های استان با هدف ارتقاء کیفیت نان پس از افزایش قیمت نان بیان داشته و افزود: با توجه به تعهد اتحادیه صنف نانوایان  در راستای تهیه نان مطلوب و با کیفیت، این نظارت و بازرسی ها ادامه دار خواهد بود و مسئولین مربوطه به صورت سرزده از نانوایی های استان همدان بازدید خواهند داشت.

دکتر رستمی ضمن تقدیر از صنف زحمت کش نلنوایی ها  که حین خدمت رسانی  آیین نامه های بهداشتی را رعایت می نمایند ادامه داد در صورتی که مردم نیز شکایاتی نسبت به کیفیت نان تولیدی، کم فروشی و موارد  مرتبط با بهداشت و کیفیت  نامطلوب نان داشته باشند می توانند با اداره کل صنعت و معدن ،استانداری،فرمانداری ها و ادارات مرتبط در دانشگاه علوم پزشکی همدان شکایات خود را مطرح کنند.
 
وی در پایان گفت: متاسفانه مشاهده شد که برخی از نانواهایی ها پروتکل های بهداشتی مقابله با کرونا  را نادیده گرفته وبرخی از کارکنان نانوایی بدون ماسک اقدام به انجام امور مربوطه می کنند که در محل تذکرات لازم داده شد.
 
600_5


شناسه خبر : 18879
امتیاز شما برای این خبر: