سه شنبه 28 دی
نسخه آزمایشی
1400/09/10

برگزاری وبینار مقاومت به داروهای آنتی میکروبیال

برگزاری وبینار مقاومت به داروهای آنتی میکروبیال

روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران- به مناسبت فرارسیدن هفته جهانی "آگاه سازی مقاومت آنتی میکروبیال " وبینار مقاومت به داروهای آنتی میکروبیال" برگزار شد.

به گزارش ایفدانا به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران- به مناسبت فرارسیدن هفته جهانی " آگاه سازی مقاومت آنتی میکروبیال " وبینار " مقاومت به داروهای آنتی میکروبیال" برگزار شد.
 
  به منظور اجرای اولویت های آموزش مداوم جامع پزشکی سال 1400 ابلاغی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی ایران و در راستای توسعه مهارت ها و ارتقاء دانش پزشکان و داروسازان و نیز به مناسبت فرارسیدن هفته جهانی " آگاه سازی مقاومت آنتی میکروبیال " از 18 لغایت 24 نوامبر  برابر با 27 آّبان لغایت 3 آذر ماه"  وبینار" مقاومت به داروهای آنتی میکروبیال" با مدیریت اجرایی معاونت غذا و دارو و همکاری سامانه آموزش مداوم جامعه پزشکی و با تدریس دکتر محمد سیستانی زاد متخصص داروسازی بالینی(p.h.d) و عضو هیئت علمی برگزار شد.
 
 در این  وبینار آموزشی  به تفصیل به موضوعاتی در خصوص مقاومت میکروب‌ها به داروهای آنتی میکروبیال که از معضلات جدی در درمان عفونت ها محسوب می‌شود و چالش ها و راهکارهای مقابله با این پدیده ، پرداخته شد.

این وبینار 150 شرکت کننده داشت که پس از شرکت در آزمون ، از3 امتیاز بازآموزی برخوردار خواهند شد.
 شناسه خبر : 18840
امتیاز شما برای این خبر: