سه شنبه 28 دی
نسخه آزمایشی
1400/09/10
سرپرست جدید معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی همدان:

همه با هم دلسوزانه در یکسو گام برداریم

همه با هم دلسوزانه در یکسو گام برداریم

سرپرست معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی همدان در مراسم تودیع و معارفه گفت: همه با هم دلسوزانه در یکسو گام برداریم و به گونه ای تلاش کنیم که موجبات ارتقاء دانشگاه علوم پزشکی همدان درجایگاههای مختلف علمی در سطح کشوری و جامعه جهانی فراهم شود.

به گزارش  ایفدانا و به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی همدان، سرپرست معاونت غذا و داروی دانشگاه در ابتدا با ادای احترام به مقام شامخ شهدا و امام شهیدان حضرت امام خمینی(قد) و آرزوی سلامتی و طول عمر برای مقام معظم رهبری، سلامتی مدیران دلسوز و خدمتگذاران نظام  خصوصا افرادی که در عرصه‌های سلامت مشتاقانه در شرایط اخیر کرونا  فعالیت کردند و سیستم بهداشت و درمان را پیش بردند، از دکتر مجذوبی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی همدان برای اعتماد به وی قدردانی کرد.

 دکتر قدرت اله رستمی در مراسم تودیع و معارفه گفت: همه با هم دلسوزانه در یکسو گام برداریم و به گونه ای تلاش کنیم که موجبات ارتقاء دانشگاه علوم پزشکی همدان درجایگاههای مختلف علمی در سطح کشوری و جامعه جهانی فرآهم کنیم.
 
سرپرست معاونت غذا و داروی دانشگاه ضمن تشکر از دکتر خدادادی که منشا اثرات خوبی در ارتقای حوزه غذا و دارو در کشور بودند، ابراز امیدواری کرد که با تعامل کادر دلسوز و فنی سزاوار و شایسته استان همدان بتوانیم این دوی امدادی در عرصه خدمت رسانی در حوزه ی غذا و دارو را همچنان با همت هرچه بیشتر به سوی پیروزی و حصول نتیجه مطلوب پیش ببریم.


وی ادامه داد: با توجه به این که کار  سیستم پایان ناپذیر است بایستی با تلاش مضاعف و استفاده از اطلاعات و تجهیزات روزآمد و همچنین استفاده از مدیران تازه نفس و افکار جدید نتایج خوبی را برای سیستم کسب کنیم.

دکتر رستمی از کنارهم قرارگرفتن تخصص های کوچک و بزرگ گفت و ادامه داد: در دانشگاه افراد متخصص زیادی وجود دارد که لازم است از تخصص و تجارب آنها بهره ببریم و با هم دلسوزانه در یک سو گام برداریم وموجب زاویه سازی های احتمالی نگردیم و به گونه ای تلاش کنیم که موجب شود دانشگاه علوم پزشکی همدان در جایگاههای مختلف علمی در سطح کشوری وجامعه جهانی نیز ارتقاء یابد.

 وی ابراز امیدواری کرد که در آینده بتوان از متخصصان در رشته های مختلف دارو و تجهیزات پزشکی استفاده کرده و ارتقاء هرچه بیشتر معاونت غذا و دارو را موجب شد.

سرپرست معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی همدان،بهره مندی از پتانسیل تجربه های موفق سایر استان ها را هم مد نظر قرار داد و ادامه داد: تصمیم نداریم در این وضعیت خاص زمانی تجربه های ناآزموده را بیازمائیم اما برای هر روش جدید حتی کارشناسی های تخصصی را در اولویت کاری قرار خواهیم./شناسه خبر : 18839
امتیاز شما برای این خبر: