سه شنبه 25 مرداد
نسخه آزمایشی
1400/08/30

برگزاری بیست و دومین قرارگاه دارو، ملزومات و تجهیزات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اهواز

برگزاری بیست و دومین قرارگاه دارو، ملزومات و تجهیزات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اهواز

بیست و دومین قرارگاه دارو، ملزومات و تجهیزات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اهواز در معاونت غذا و داروی دانشگاه این دانشگاه تشکیل شد.

 به گزارش ایفدانا به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز، صبح امروزیکشنبه 30 آبان ماه جاری، بیست و دومین قرارگاه دارو، ملزومات و تجهیزات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اهواز با محوریت ارائه گزارش خدمات دارو، ملزومات و تجهیزات پزشکی در بیمارستان ابوذر اهواز با حضور نمایندگان معاونت های غذاودارو،درمان، توسعه مدیریت و منابع دانشگاه تشکیل شد.
همچنین در این جلسه گزارشی از  خدمات دارویی، ملزومات و تجهیزات پزشکی شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان نظام مافی شهرستان شوش توسط نمایندگان معاونت های غذاودارو، بهداشت، درمان و توسعه مدیریت و منابع  دانشگاه ارائه شد.
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز در حاشیه این جلسه گفت: تشکیل این جلسات با هدف کاهش هزینه ها و ارتقای کیفیت خدمات درمانی مناسب است.
دکتر حسین برزگر یادآور شد: مدیریت صحیح و کاهش هزینه ها با حفظ کیفیت و کمیت خدمات سلامت از مهمترین اولویت های تشکیل این جلسات است که خوشبختانه با تلاش همگانی این امر در سطح دانشگاه علوم پزشکی اهواز تا حد زیادی محقق شده است.

شناسه خبر : 18831
امتیاز شما برای این خبر: