سه شنبه 09 آذر
نسخه آزمایشی
1400/08/29
معارفه معاون غذا و داروی دانشگاه همدان:

حرکت‌ رو به جلو و ایجاد نیازهای جدید و دستاوردهای نوینی در دستورکار است

حرکت‌ رو به جلو و ایجاد نیازهای جدید و دستاوردهای نوینی در دستورکار است

مراسم تکریم و معارفه معاون غذا و داروی دانشگاه برگزار و ضمن قدردانی از خدمات دکتر ایرج خدادادی در دوران تصدی معاونت غذا و دارو برای دکتر قدرت اله رستمی در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی همدان ،دکتر محمدمهدی مجذوبی سرپرست دانشگاه ضمن خداقوت‌گویی به دکتر خدادادی برای زحمات متقبل شده با نام بردن از تعدادی از مدیران این حوزه ضمن تشکر از اقدامات دلسوزانه و نظم خاص دکتر مرضیه مساعد در ییشبرد امور برای ایشان از درگاه الهی سلامتی مسئلت کرد.
 
سرپرست دانشگاه، فرصت خدمت‌رسانی به مردم را ارزشمند دانست و تاکید کرد که در این عرصه باید خاکریز به خاکریز پیش رفت و در این حرکت‌های رو به جلو با ایجاد نیازهای جدید دستاوردهای نوینی کسب کرد.
 
وی با اشاره به اینکه امور با تلاش، کوشش، همت، تدبیر و تعامل کارها به خوبی پیش می‌رود، توجه به جنبه‌های اخروی خدمت‌رسانی‌ها بسیار بااهمیت است و امید می‌رود به گونه ای عمل شود که نتیجه مطلوب محقق شود.
 
دکتر مجذوبی با برای همه خادمان مردم توفیق و سلامتی نمود و از دکتر قدرت اله رستمی به عنوان یکی از نیروهای متدین و آشنا به مسائل دانشگاه یاد کرد و انتصاب مدیری با تخصص دارو در معاونت غذا و دارو را اتفاقی ارزشمند خواند و ابراز امیدواری کرد که وی در هر سه حوزه دارو، غذا و تجهیزات پزشکی با قدرت پیش برود.
 
وی با اشاره به نشست خود با دکتر دارایی معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رییس سازمان و غذا و دارو در حاشیه مراسم تکریم و معارفه رییس دانشگاه و بازدید از حوزه معاونت غذا و داروی دانشگاه گفت: دکتر دارابی برای بهبود وضعیت موجود و توسعه این حوزه در استان همدان قول همکاری دادند و مقرر شد که نیازهای موجود گرداوری و در سریع‌ترین زمان ممکن پیگیری شود.
 شناسه خبر : 18825
امتیاز شما برای این خبر: