سه شنبه 25 مرداد
نسخه آزمایشی
1400/08/29
با حضور معاون توسعه سازمان غذا و دارو صورت گرفت؛

برگزاری سی و چهارمین جلسه قطب چهارم جنوب غرب معاونان غذا و دارو

برگزاری سی و چهارمین جلسه قطب چهارم جنوب غرب معاونان غذا و دارو

سی و چهارمین جلسه قطب چهارم جنوب غرب معاونان غذا و دارو با حضور معاون توسعه سازمان غذا و دارو برگزار شد.

به گزارش ایفدانا به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز، این جلسه با حضور معاونان، مدیران غذا و داروی دانشگاه های علوم پزشکی لرستان، دزفول، آبادان، شوشتر و بهبهان به صورت ویدئو کنفرانس و به میزبانی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی هواز تشکیل شد.

در ابتدای جلسه دکتر حسین برزگر معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی اهواز ضمن تبریک انتصاب و آرزوی موفقیت برای آقای دکتر بیگلری معاون توسعه منابع سازمان غذا و دارو به بیان مهمترین فعالیت ها و دستاوردهای حوزه غذا و دارو پرداخت.

وی با یادآوری اهمیت و جایگاه ویژه قطب ۴ به ویژه در استان خوزستان، گفت: برای اینکه یکی از بزرگترین مبادی ورود کالاهای سلامت محور و مواد غذایی به کشور است خواستار مساعدت سازمان برای توسعه زیرساخت معاونت غذا و دارو در استان شد.

برزگر با بیان اینکه یکی از جمله این زیر ساخت ها احداث آزمایشگاه جامع کنترل کیفیت است، به برخی مشکلات در حوزه تامین دارو و بدهی انباشته دارویی دانشگاه های قطب اشاره کرد و افزود: این مهم یکی از چالش های پیش روی این دانشگاه است.

وی در ادامه خواستار چاره اندیشی و مساعدت سازمان غذا و دارو در این زمینه شد.

در ادامه این جلسه  سایر معاونان دانشگاه ها نیز به ارائه مطالب خود پرداختند که از جمله آن می توان به بدهی بیمارستان ها به شرکتهای دارویی ، کمبود برخی اقلام دارویی و مشکلات مرتبط با توزیع برخی داروها و همچنین لزوم توجه به توسعه زیرساخت ها در دانشگاه های قطب بود.

معاون توسعه سازمان غذا و دارو در ادامه جلسه ضمن تشکر از دلسوزی و تلاش‌های معاونان مدیران و کارکنان معاونتهای غذا و دارو در قطب ۴ با بیان اینکه نسبت به مسائل و مشکلات موجود اشراف نسبی وجود دارد، گفت:داشت: معاونت توسعه سازمان از همان ابتدای آغاز مسئولیت با تمام توان در صدد شناسایی مشکلات و تدارک راهکارهای مناسب است.

وی افزود: موضوعات طرح شده پیگیری و متناسب با امکانات و اعتبارات موجود اقدامات مقتضی صورت خواهد پذیرفت.

گفتنی است: پس از سخنان دکتر بیگلر کارگروه های تخصصی با حضور مدیران مرتبط معاونت های غذا و دارو قطب چهارم و نمایندگان ادارات کل سازمان برگزار شد.


شناسه خبر : 18823
امتیاز شما برای این خبر: