دوشنبه 26 مهر
نسخه آزمایشی
1400/06/29
تجهیزات پزشکی معاونت غذا و دارو دانشگاه ایران:

برگزاری دوره اموزشی عملکرد و نگهداشت مخزن کرایوژنیک اکسیژن مایع

برگزاری دوره اموزشی عملکرد و نگهداشت مخزن کرایوژنیک اکسیژن مایع

به منظور آشنایی کارشناسان تجهیزات پزشکی و مسئولین تاسیسات بیمارستانها و مراکز آموزشی درمانی تابعه دانشگاه علوم پزشکی ایران با مخازن اکسیژن مایع و نحوه استفاده صحیح و نگهداشت این مخازن، دوره آموزشی عملکرد و نگهداشت مخزن کرایوژنیک با هماهنگی مدیریت تجهیزات پزشکی 24شهریورماه1400 در سالن کنفراس مرکز آموزشی حضرت رسول اکرم(ص) برگزار شد.

به گزارش ایفدانا به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه ایران- به منظور آشنایی کارشناسان تجهیزات پزشکی و مسئولین تاسیسات بیمارستانها و مراکز آموزشی درمانی تابعه دانشگاه علوم پزشکی ایران با مخازن اکسیژن مایع و نحوه استفاده صحیح و نگهداشت این مخازن، دوره آموزشی عملکرد و نگهداشت مخزن کرایوژنیک با هماهنگی مدیریت تجهیزات پزشکی 24شهریورماه1400 در سالن کنفراس مرکز آموزشی حضرت رسول اکرم(ص) برگزار شد.

در این دوره مدیران فنی مجرب در حوزه مخازن کرایوژنیک به صورت تئوری و عملی تدریس نموده و نکات علمی لازم را بیان کرد.

در شرایط حساس کنونی استفاده صحیح از مخزن اکسیژن مایع باعث افزایش عمر قطعات و عدم نیاز به تعمیرات و عدم خروج مخازن از سرویس شده و از بار مشکلات و نیازهای مراکز درمانی به اکسیژن می کاهد.

 از جمله موضوعات مطرح شده در این دوره شامل : موضوعات تئوری کارکرد با مخزن، آموزش عملی کار با مخزن، قطعه شناسی عملکرد مخزن و ابزار دقیق و ملزومات درخصوص نگهداشت و راهبری مخازن اکسیژن مایع طی 4 ساعت آموزش داده شد و از شرکت کنندگان، آزمون pre test و post test  گرفته شد./


شناسه خبر : 18591
امتیاز شما برای این خبر: