جمعه 28 مرداد
نسخه آزمایشی
1400/03/14

برپایی اولین نمایشگاه دائمی تجهیزات پزشکی در پارک فناوری پردیس

برپایی اولین نمایشگاه دائمی تجهیزات پزشکی در پارک فناوری پردیس

نمایشگاه دائمی تجهیزات پزشکی از سی‌ام اردیبهشت به منظور بازدید فعالان این حوزه و کشورهای هدف صادراتی از توانمندی های ایران در حوزه تولید تجهیزات پزشکی در پارک فناوری پردیس برپا شد

به گزارش ایفدانا، اولین نمایشگاه دائمی تجهیزات پزشکی در حاشیه نمایشگاه اینوتکس پارک فن‌آوری پردیس با حضور دکتر شانه‌ساز ریاست سازمان، مدیرکل امور تجهیزات و ملزومات پزشکی، دبیرشورای صادرات سازمان غذا و دارو و رئیس و مدیران ارشد پارک فناوری پردیس و اعضای اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان تجهیزات پزشکی افتتاح شد.

این نمایشگاه در فضایی حدود ۲۳۰ متر مربع شامل اتاق عمل، آی‌سی‌یو و تجهیزات مرتبط به منظور بازدید کارشناسان فعال حوزه، تولیدکنندگان و ذینفعان جانمایی شده است که می‌تواند فضایی برای بازدید نمایندگان کشورهای هدف صادراتی نیز باشد.

براساس این گزارش، برپایی این نمایشگاه در محل پارک فناوری پردیس حاصل جلسات هم اندیشی کارگروه توسعه صادرات اداره کل تجهیزات پزشکی بود که توسط جمعی از اعضای تشکل های تجهیزات پزشکی اجرایی شده است.

لازم به ذکر است، بر اساس انعقاد تفاهم نامه بین اداره کل تجهیزات پزشکی و پارک فناوری پردیس، اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان تجهیزات پزشکی عهده دار امور اجرایی این نمایشگاه خواهد بود.

شناسه خبر : 18321
امتیاز شما برای این خبر: