سه شنبه 01 تیر
نسخه آزمایشی
1400/03/12
با همکاری معاونت غذا و دارو دانشگاه تهران و سازمان غذا و دارو :

برگزاری همایش دیجیتال روز جهانی ایمنی غذا

برگزاری همایش دیجیتال روز جهانی ایمنی غذا

همایش دیجیتال روز جهانی ایمنی غذا به همت معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران به همراه سازمان غذا و دارو، روز چهارشنبه 19خرداد سال جاری برگزار خواهد شد.

به گزارش ایفدانا به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران- همایش دیجیتال روز جهانی ایمنی غذا  به همت معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران به همراه سازمان غذا و دارو،  روز چهارشنبه 19خرداد سال جاری برگزار خواهد شد.
ایمنی و سلامت فراورده های غذایی و آشامیدنی در ارتقاء بهداشت عمومی و سلامت جامعه از اهمیت بالایی برخوردار بوده و از مهمترین وظایف دولت ها، تامین غذای ایمن و مورد نیاز مردم است.
در این راستا با توجه به روز جهانی ایمنی غذایی در تاریخ 7ژوئن 2021 ، سازمان غذا و دارو با همکاری معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تهران ، با هدف ایجاد بستر مناسب برای اجرای سیاستهای کلی سلامت، ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری و مصوبات شورای عالی سلامت و امنیت غذایی و در راستای اهداف سلامت محور " دولت تدبیر و امید" در زمینه ارتقاء ایمنی و سلامت جامعه و به تبع آن حفظ و ارتقاء سلامت غذا از مزرعه تا سفره و همچنین ایجاد فضای هم اندیشی و تعامل با تولیدکنندگان فرآورده های غذایی و آشامیدنی با حضور مقام محترم وزارت، ریاست سازمان غذا و دارو، اعضاء هیات علمی ، معاونین غذا و دارو سراسر کشور و سایر مسئولین مرتبط با حوزه سلامت اقدام به برگزاری این همایش نمود.
همچنین لازم به ذکر است در این همایش علاوه بر بحث و تبادل نظر در نشست های تخصصی، از 37 شرکت برتر در حوزه ایمنی غذا تقدیر به عمل آمده و به پاس فعالیت ارزشمندشان لوح یادبود و تندیس ، اهدا می گردد.
 همچنین درحاشیه برگزاری همایش، غرفه های مجازی شرکت های حاضر در این رویداد در معرض دسترسی و دید عمومی قرار می گیرند.
معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران، با همکاری تریت اپ به
آدرس http://Tums.tritapp.net/fdo
 
شما را به همایش ایمنی غذا، دعوت می نماید.
لازم به ذکر است شرکت در همایش برای مسئولین فنی کلیه واحدهای تولیدی مواد غذایی و آشامیدنی دارای امتیاز بازآموزی می باشد.


شناسه خبر : 18316
امتیاز شما برای این خبر: