سه شنبه 01 تیر
نسخه آزمایشی
1400/03/06

برگزاری دومین جلسه ازکمیسیون فنی صدور پروانه های بهداشتی در همدان

برگزاری دومین جلسه ازکمیسیون فنی صدور پروانه های بهداشتی در همدان

دومین جلسه از کمیسیون فنی صدور پروانه های بهداشتی با ---پرونده در سالن جلسات معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار شد.

به گزارش ایفدانا و به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی همدان، دومین جلسه از کمیسیون فنی صدور پروانه های بهداشتی با 82پرونده در سالن جلسات معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار شد.
 
در این جلسه معاون غذا و داروی دانشگاه با بیان اینکه سلامت و اصالت محصولی که تولید می شود همراه در درجه نخست اهمیت قرار دارد اظهار داشت: لازم است تولید کنندگانی که در راستای محصولات آرایشی و بهداشتی مجوز تولید را دریافت می کنند مطلع شوند که محصولات ذکر شده صرفا" اجازه فروش در مراکز عرض محصولات آرایشی و بهداشتی را خواهند داشت و فروش آنها در داروخانه ها ممنوع خواهد بود.
دکتر خدادادی در ادامه گفت: لازم است در راستای صدور پروانه های ساخت و تولید محصول دقت نظر بیشتری صورت پذیرد تا محصولی که تولید می شود از سلامت کاملی برخوردار باشد.
 
در این جلسه دکتر ایرج خدادادی معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی همدان، دکتر محمد کاظم زاده مدیر نظارت برغذا و محصولات آرایشی و بهداشتی ،مهندس ماریا قادری فرح رئیس اداره صدور پروانه های بهداشتی، نمایندگانی از شرکت های غذایی و دو تن از اعضای هیئت علمی دانشگاه بوعلی سینا همدان ،مهندس حجت اله کمکی رئیس اداره نظارت بر محصولات آرایشی و بهداشتی، دکتر علی حشمتی مدیر نظارت بر آزمایشگاه کنترل کیفی معاونت غذا و دارو حضور داشتند و در خصوص تمدید،ابطال و صدور مجوزهای تولید مواد غذایی و لبنی، تولیدظروف سفالی و...  بحث و تبادل اطلاعات شد که در این خصوص  به 82 مورد درخواست رسیدگی شد.
 


شناسه خبر : 18296
امتیاز شما برای این خبر: