چهارشنبه 02 تیر
نسخه آزمایشی
1400/03/05

بازدید معاون غذا و دارو اراک از کارخانه هنکل پاک وش در شهر ساوه

بازدید معاون غذا و دارو اراک از کارخانه هنکل پاک وش در شهر ساوه

معاون غذا و دارو اراک به همراه دکتر تاجیک مدیر اداره نظارت بر مواد غذایی در سفر یکروزه به شهر ساوه از واحد تولیدی محصولات شوینده پاک وش "پرسیل و پریل" بازدید کرد.

به گزارش ایفدانا و به  نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو اراک؛ در این بازدید دکتر عباس علیمرادیان معاون غذا و دارو به همراه دکتر تاجیک مدیر اداره نظارت بر مواد غذایی و خانم مهندس فریده گلستانی کارشناس اداره نظارت، از نزدیک در جریان امکانات، قابلیت ها و نحوه فعالیت آزمایشگاه و واحد کنترل کیفی این واحدهای تولیدی قرار گرفت و از بخش هایی از خط تولید این واحدها بازدید به عمل آورد .
معاون غذا و دارو همچنین ضمن گفتگو با مدیریت این واحد تولیدی و شنیدن توانمندی ها و مشکلات این واحد تولیدی از روحیه تلاشگر و نگاه رو به جلو متخصصین و مدیریت این واحدهای تولیدی قدردانی کرد.

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی هدف از این بازدیدها را اهمیت فوق العاده سلامت محصولات شوینده  دانستند و افزودند: با توجه به سلامت محوری محصولات شوینده و نقش آن در سلامت مردم، اهمیت نظارت بر  واحد های تولیدی در کارخانجات تولید کننده در استان حائز اهمیت است.

در این بازدید ضمن بررسی کلیه خطوط تولید و محصولات خروجی، مسائل و چالش های پیش رو در صنعت غذایی و بهداشتی استان مورد بررسی قرار گرفت و در خصوص مباحث و مسائل موجود بحث و تبادل نظر شد.


شناسه خبر : 18291
امتیاز شما برای این خبر: