يكشنبه 26 اردیبهشت
نسخه آزمایشی
1400/01/31
توسط اداره نظارت و ارزیابی فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل معاونت غذا و دارو دانشگاه ایران انجام شد

بازرسی مشترک و برخط با سازمان غذا و دارو از کارخانه تولید فراورده های سنتی و گیاهی

بازرسی مشترک و برخط با سازمان غذا و دارو از کارخانه تولید فراورده های سنتی و گیاهی

برای نخستین بار در دانشگاه ایران، بازرسی کارشناسان اداره نظارت و ارزیابی فراورده های طبیعی، سنتی و مکمل از کارخانه تولید فرآورده های سنتی و گیاهی معاونت غذا و دارو به طور مشترک با کارشناسان اداره کل فراورده های طبیعی، سنتی و مکمل و به صورت برخط (از طریق ویدئو کنفرانس) به انجام رسید.

به گزارش ایفدانا به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران: برای نخستین بار در دانشگاه ایران، بازرسی کارشناسان اداره نظارت و ارزیابی فراورده های طبیعی، سنتی و مکمل از کارخانه تولید فرآورده های سنتی و گیاهی معاونت غذا و دارو به طور مشترک با کارشناسان اداره کل فراورده های طبیعی، سنتی و مکمل و به صورت برخط (از طریق ویدئو کنفرانس) به انجام رسید.

انجام این بازرسی مشترک در روز شنبه 28فروردین1400 ، با هدف کاهش نیاز به حضور کارشناسان مختلف در شرایط کرونا و تسریع در امر رسیدگی به درخواست مراجعین در راستای تحقق شعار سال 1400 به انجام شده است.

با انجام این بازرسی، که با حضور برخط مدیرکل فراورده های طبیعی، سنتی و مکمل سازمان غذا و دارو و همکاران ایشان همراه بود، همکاران اداره کل به صورت عینی در جریان مراحل پیشرفت کار تجهیز کارخانه قرار گرفته و در زمان لازم برای تصمیم گیری در خصوص ادامه فرایند کاری شرکت، صرفه جویی به عمل آمد.

 امید است این اقدام هوشمندانه اداره کل، که در راستای زدودن موانع تولید به انجام رسیده و گام موثری در تسریع رسیدگی به درخواست مراجعین می باشد، ادامه دار بوده و برکات آن در آینده نزدیک بیش از پیش آشکار شود./


شناسه خبر : 18198
امتیاز شما برای این خبر: