چهارشنبه 02 تیر
نسخه آزمایشی
1399/12/11

آمادگی کامل معاونت غذا و دارو اراک برای ارائه خدمات در ایام آخرسال

آمادگی کامل معاونت غذا و دارو اراک برای ارائه خدمات  در ایام آخرسال

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی گفت: به منظور ارایه خدمات بهتر معاونت غذا و دارو در این ایام آخرسال و همزمانی با شیوع ویروس کرونا با بکارگیری تمام توان خود بر امور داروخانه ها و تولیدات مواد غذایی نظارت کامل دارد.

به گزارش ایفدانا و به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو اراک، دکتر عباس علیمرادیان معاون غذا و دارو اراک از آمادگی کامل این معاونت در ایام آخر سال خبر داد و افزود: معاونت غذا و دارو در این ایام با بکارگیری تمام توان خود بر امور داروخانه ها و تولیدات مواد غذایی نظارت کامل دارد.

دکتر علیمرادیان با بیان اینکه کشیک روزهای تعطیل این معاونت از روز ۲۵ اسفندماه آغاز و تا  ۲۰ فروردین ماه سال ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت، بیان کرد: در این ایام زمانی که شکایتی به اطلاع معاونت غذا و دارو رسانده شود اقدامات لازم جهت بررسی و رفع مشکل انجام خواهد شد.

معاون غذا و دارو اراک همچنین مقرر شد تعداد ۵۰۰۰ عدد پمفلت اطلاع رسانی با موضوع ما در"خانه میمانیم و ایمن هستیم "به منظور تشویق مردم برای جلوگیری از شیوع کرونا، توسط این معاونت تهیه از طریق داروخانه های خصوصی در اختیار مردم قرار گیرد.

دکترعلیمرادیان ادامه داد:داروخانه های بیمارستانهای تابعه نیز با پیش بینی و تامین داروهای مورد نیز بصورت شبانه روزی فعال میباشند.
وی همچنین اعلام کرد: آزمایشگاه کنترل کیفی مواد غذایی در این معاونت آماده انجام آزمایشهای لازم بر روی مواد غذایی است.

وی در پایان گفت: هموطنان میتوانند با سامانه تلفنی ۱۹۰ جهت مشاوره و اطلاع رسانی داروها و سموم و با شماره ۰۸۶۳۳۶۷۸۶۲۶  و شماره همراه ۰۹۱۸۸۹۳۹۳۹۵ معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی جهت گزارشات و ارائه راهنمایی در حوزه اور دارویی غذایی به شهروندان و مسافرین نوروز تماس حاصل فرمایند.

شناسه خبر : 18048
امتیاز شما برای این خبر: