جمعه 15 اسفند
نسخه آزمایشی
1399/11/27

سومین جلسه ستاد توزیع داروی استان کرمان در سال جاری برگزار شد

سومین جلسه ستاد توزیع داروی استان کرمان در سال جاری برگزار شد

جلسه ستاد دارویی استان کرمان با حضور معاون غذا و داروی دانشگاه، نمایندگان داروسازان و رئیس انجمن داروسازان استان، مدیران شرکت های پخش استان، دبیر انجمن داروسازان ایران و نمایندگان بیمارستان های دولتی، خصوصی و تابعه دانشگاه در محل تالار بیمارستان شفا دانشگاه علوم پزشکی کرمان به صورت حضوری و آنلاین تشکیل شد.

به گزارش ایفدونا به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه، در این جلسه که با حضور مدیران و مسئولین فنی شرکت های پخش به صورت حضوری و مابقی به صورت آنلاین تشکیل شد در ابتدا جلسه دکتر حسیبی مدیر دارو این معاونت، گزارشی از عملکرد شرکت های پخش دارویی ارائه داد و در ادامه بر رعایت توزیع عادلانه داروها تاکید شد.
 
 در این نشست ضمن بحث و تبادل نظر در خصوص مشکلات مسئولین فنی شرکت ها، راه حل هایی نیز ارائه شد.
 
اجرای دقیق دستورالعمل ها و ضوابط سازمان غذا و دارو، ممنوعیت ایجاد سبد دارویی (فروش داروهای سهمیه ای در قبال خرید سایر داروها)، حضور مسئولین فنی شرکت های پخش دارویی در تمام ساعت فعالیت شرکت و حضور فعال آنها در شرکت های پخش از مصوبات این نشست بود.
 
همچنین در این نشست مشکلات مالی برخی  شرکت ها با تعدادی از داروخانه با حضور نماینده شرکت ها آقای شمسی مطرح شد و قول مساعد در این زمینه همکاری صورت پذیرفت.شناسه خبر : 17947
امتیاز شما برای این خبر: