پنجشنبه 02 بهمن
نسخه آزمایشی
1399/10/09

برگزاری هفتمین جلسه کمیته صدور پروانه‌های بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان

برگزاری هفتمین جلسه کمیته صدور پروانه‌های بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان

هفتمین جلسه کمیسیون صدور پروانه های بهداشتی با حضور معاون غذا و دارو دکتر ایرج خدادادی واعضای آن در سالن جلسات معاونت غذا و دارو برگزار شد.

به گزارش ایفدانا و به نقل از  روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی همدان، هفتمین جلسه کمیسیون صدور پروانه های بهداشتی با حضور معاون غذا و دارو دکتر ایرج خدادادی واعضای  آن و بررسی 70 پرونده در سالن جلسات معاونت غذا و دارو برگزار شد.
 
در این جلسه  معاون غذا و دارو، مدیر غذا و محصولات آرایشی و بهداشتی ، مدیر آزمایشگاه غذا و دارو، رییس اداره نظارت بر قاچاق کالا رئیس اداره صدور پروانه های بهداشتی ،نماینده مسئولین فنی ، دو تن از اعضای هییت علمی دانشگاه بوعلی سینا حضور داشتند.
مهندس ماریا قادری فرح در این کمیسیون به ارائه مسایل و موارد در خصوص پرونده های قابل بررسی در کمیسیون مطرح کردند و هریک از اعضا نظر خود را در این خصوص ارایه کردند.
 
در این جلسه که با بررسی 70 پرونده جهت برسی و صدور آراء بهداشتی و مجوز تأسیس و ساخت محصول،ابطال پروانه  و... همراه بودهر یک از اعضاء رأی نهایی خود را در خصوص صدور و یا ابطال پروانه بهداشتی مطرح  کردند.شناسه خبر : 17896
امتیاز شما برای این خبر: