پنجشنبه 02 بهمن
نسخه آزمایشی
1399/10/03

ارزیابی شبكه بهداشت و درمان دشت آزادگان توسط كارشناسان غذا و داروی دانشگاه علوم پزشكی اهواز

ارزیابی شبكه بهداشت و درمان دشت آزادگان توسط كارشناسان غذا و داروی دانشگاه علوم پزشكی اهواز

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز از ارزیابی شبکه بهداشت و درمان دشت آزادگان در حوزه غذا، دارو، تجهیزات و ملزومات مصرفی پزشکی و اداره طب سنتی و فراورده های طبیعی توسط کارشناسان این معاونت خبر داد.

به گزارش ایفدانا به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز، امروز چهارشنبه سوم دی ماه جاری دکتر حسین برزگر در بازدید از شبکه بهداشت و درمان دشت آزادگان گفت: ارزیابی شبکه بهداشت و درمان دشت آزادگان در حوزه غذا، دارو، تجهیزات و ملزومات مصرفی پزشکی و اداره طب سنتی و فراورده های طبیعی توسط کارشناسان این معاونت انجام شد.

وی به همراه دکتر حاتم زاده مدیر شبکه بهداشت و درمان دشت آزادگان و مدیران غذا، دارو، تجهیزات و ملزومات مصرفی پزشکی و اداره طب ستتی و فراورده های طبیعی از مراکز ترک اعتیاد و داروخانه های این شهرستان بازدید کرد.

برزگر در بازدید از داروخانه های این شهرستان وضعیت دارو در این شهرستان را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: خوشبختانه در این شهرستان کمبود دارویی وجود ندارد.

وی همچنین در نشست با مدیر شبکه بهداشت و درمان شادگان بر استفاده بهینه از ظرفیت های بومی محصولات تولیدی همچون کنجد و لبنیات این شهرستان تاکید کرد  و گفت:  معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز در اعطای مجوز به محصولات تولیدی کمک خواهد کرد زیرا این امر زمینه اشتغالزایی نیروهای بومی و رونق تولید را به دنبال دارد./شناسه خبر : 17885
امتیاز شما برای این خبر: