جمعه 15 اسفند
نسخه آزمایشی
1399/09/30

شبكه بهداشت و درمان باغملك زیر ذره بین غذا و داروی خوزستان

شبكه بهداشت و درمان باغملك زیر ذره بین غذا و داروی خوزستان

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز با بیان اینکه در باغملک کمبود دارو مشاهده نشده است، گفت: سلامت مردم خط قرمز ما است و باید نیاز دارویی تامین شود.

به گزارش ایفدانا به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز، معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز با بیان اینکه در باغملک کمبود دارو مشاهده نشده است، گفت: سلامت مردم خط قرمز ما است و باید نیاز دارویی تامین شود.

دکتر حسین برزگر معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز افزود: ارزیابی شبکه بهداشت و درمان باغملک در حوزه غذا، دارو، تجهیزات و ملزومات مصرفی پزشکی و طب سنتی و فرآورده‌های طبیعی به همراه محمدپور مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان انجام شد.

وی با اشاره به بازدید از از داروخانه‌ها و کارخانه‌های شهرستان باغملک افزود: تحقق شعار رونق و جهش تولید امری مهم محسوب می‌شود و با توجه به بررسی‌های انجام شده کمبود دارو در این شهرستان گزارش نشده و تا این لحظه بیماری بدون دارو نمانده است.

بزرگر اظهار داشت: سلامت مردم خط قرمز است و نباید در زمینه غذا و دارو مردم نارضایتی داشته باشند، ضمن اینکه جهش تولید در زمینه تولید دارو و امنیت غذایی امری مهم است و باید مشکل کارخانه‌ها که در حوزه غذا و دارو فعالیت می‌کنند مرتفع شود، چراکه خودکفایی در تولید موادغذایی و دارو، نقش مهمی در کاهش واردات و سلامت مردم و شهروندان دارد./


شناسه خبر : 17878
امتیاز شما برای این خبر: