سه شنبه 06 آبان
نسخه آزمایشی
1399/07/15

بازدید سرزده معاون غذا و دارو از داروخانه بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) اراک

بازدید سرزده معاون غذا و دارو از داروخانه بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) اراک

دکتر علیمرادیان معاون غذا و دارو بصورت سرزده از داروخانه بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) بازدید بعمل آوردند.

به گزارش ایفدانا و به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو اراک ،در راستای بررسی و نظارت بر نحوه ارائه خدمات به مردم در بیمارستان حضرت ولیعصر(عج)، دکتر عباس علیمرادیان معاون غذا و داروبه صورت سرزده در داروخانه این مرکز حضور و بازدید بعمل آوردند.

دکتر عباس علیمرادیان؛ معاون غذا و دارو دانشگاه  استان مرکزی ضمن گفتگو با مدیر دارویی داروخانه بر تداوم و خواستار خدمات رسانی هرچه بهتر به مردم، برنامه ریزی مناسب و اتخاذ تدابیر لازم به منظور پیشگیری از بروز کمبودهای احتمالی دارو و ملزومات پزشکی شد.

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی با اشاره به وجود برخی از کمبودهای کشوری در حوزه دارو اظهار داشت: اینجانب روزانه وضعیت داروها و ملزومات مصرفی را بویژه در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه پایش و در صورت مشاهده و دریافت هرگزارش کمبودی، بلافاصله مراتب به سازمان غذا و دارو اعلام و جهت تامین در اسرع وقت، اقدامات لازم صورت خواهد پذیرفت.

شایان ذکر است: در این بازدید، وضعیت دارویی داروخانه و انبار و همچنین قسمت دارویی بخش ICUاین مرکز، حضور مسئولین فنی، قیمت داروها، نحوه ارائه خدمات و مشاوره دارویی به مردم عزیز، ارائه فاکتور ممهور به مهر داروخانه و حاوی ریز قیمت اقلام دارویی فروخته شده و ... مورد بررسی قرار گرفت./


شناسه خبر : 17678
امتیاز شما برای این خبر: