سه شنبه 06 آبان
نسخه آزمایشی
1399/07/20
در معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران صورت گرفت

برگزاری ششمین کمیسیون قانونی ماده ۲۰ امور داروخانه های معاونت غذا و دارو

برگزاری ششمین کمیسیون قانونی ماده ۲۰ امور داروخانه های معاونت غذا و دارو

درششمین کمیسیون قانونی ماده ۲۰ امور داروخانه ها در سال جاری با حضور رئیس دانشگاه ، معاون غذا و دارو و اعضای کمیسیون به پرونده56 متقاضی رسیدگی و اعلام نظر شد.

به گزارش ایفدانا به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه ایران-  ششمین جلسه کمیسیون قانونی ماده ۲۰ داروخانه های معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران با رسیدگی به56پرونده روز یکشنبه30شهریور ماه 99 در سالن شورای دفتر ریاست ستاد دانشگاه با حضور رئیس دانشگاه برگزار گردید.

 کمیسیون قانونی ماده ۲۰ که در واقع کمیسیون امور داروخانه ها و شرکت های توزیع می باشد بر اساس مقررات امور پزشکی و دارویی، مواد خوراکی و آشامیدنی در حوزه معاونت غذا و داروی وزارت بهداشت(کمیسیون مرکزی) و معاونت غذا و داروی دانشگاه های علوم پزشکی مربوطه(کمیسیون قانونی دانشگاه) است.

در جلسه با حضور رئیس دانشگاه، معاون غذا و دارو، مدیر دارو، نماینده انجمن داروسازان ایران یک نفر داروساز آزاد، نماینده سازمان نظام پزشکی و نماینده دفتر بازرسی ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات دانشگاه تشکیل و تعداد 56پرونده مطرح شد و نتایج بررسی و رسیدگی های لازم متعاقباً به ذینفعان مربوطه به طور کتبی اعلام خواهد شد.


شناسه خبر : 17635
امتیاز شما برای این خبر: