شنبه 15 آذر
نسخه آزمایشی
1399/06/04

پیام تبریک رئیس سازمان غذا و دارو به مناسبت روز کارمند

پیام تبریک رئیس سازمان غذا و دارو به مناسبت روز کارمند

معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو در پیامی روز کارمند را تبریک گفت.

به گزارش ایفدانا، دکتر شانه ساز در این پیام آورده است: «ضمن عرض  تعزیت و تسلیت ایام شهادت سالار و سرور آزادگان عالم حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و یاران باوفای ایشان،  چهارم شهریورماه، سومین روز از هفته دولت که  یادآور خاطره شهیدان بزرگوار رجایی و باهنر می باشد را گرامی می داریم . این روز به پاس یادآوری خدمات، ایثار و ارزش نهادن به تلاش‌ها و زحمات گروه کثیری از جامعه اسلامی‌مان روز کارمند نام‌گذاری شده است.

کار و فعالیت کارمندان، به عنوان عضو فعال جامعه و خدمتگزار ملت، شایسته تقدیر و تکریم است. ازاین رو، سزاوار است امروز را قدر دانسته و دربزرگداشت مقام ارزشمند و والای کارمندان بکوشیم.

موفقیت این سازمان  در گرو تلاش و توانمندی نیروهای متعهد، متخصص، خلاق و مسئولیت پذیری است که همواره می کوشند تا در مسیر حرکت  به سوی چشم اندازهای تعیین شده، نقش مؤثری ایفاء نمایند و بی شک هر تلاش مضاعف و انگیزه افزون، گامی بلند ، برای نیل به تعالی سازمان و تحقق شعارهای اقتصاد مقاومتی و جهش تولید  خواهد بود ودر نتیجه آن کام تمامی هموطنان  شیرین خواهد شد.

ضمن گرامی داشت این روز از زحمات و تلاش های بی دریغ تمامی کارمندان و همکارانم در سازمان غذا و دارو صمیمانه تقدیر و تشکر نموده، توفیق و سلامتی شما را از درگاه ایزد منان مسألت دارم./

شناسه خبر : 17556
امتیاز شما برای این خبر: