شنبه 05 مهر
نسخه آزمایشی
1399/05/15

نشست رئیس سازمان غذا و دارو با رئیس دانشگاه و معاونین غذا و دارو دانشگاه های علوم پزشکی استان تهران

نشست رئیس سازمان غذا و دارو با رئیس دانشگاه و معاونین غذا و دارو دانشگاه های علوم پزشکی استان تهران

نشستی با حضور رئیس سازمان غذا و دارو ، مدیر کل امور دارو و مواد تحت کنترل ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران، معاونین غذا و داروی سه دانشگاه علوم پزشکی استان تهران، مدیر مجموعه مدد و مدیران معاونت غذا دارو دانشگاه ایران روز یکشنبه ۱۲مردادماه۹۹ در سالن کنفرانس معاونت غذا و دارو دانشگاه ایران برگزار گردید .

به گزارش ایفدانا به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران _نشستی با حضور رئیس سازمان غذا و دارو ، مدیر کل امور دارو و مواد تحت کنترل ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران، معاونین غذا و داروی  سه دانشگاه علوم پزشکی استان تهران، مدیر مجموعه مدد و مدیران معاونت غذا دارو دانشگاه ایران روز یکشنبه ۱۲مردادماه۹۹ در سالن کنفرانس معاونت غذا و دارو دانشگاه ایران برگزار گردید.
 در این نشست ضمن ارائه عملکرد معاونت غذا و دارو و مجموعه مدد دانشگاه علوم پزشکی ایران در خدمت رسانی در شرایط بحرانی کرونا در خصوص نحوه تامین محافظت فردی مراکز درمانی تابعه پوشش بحث و تبادل نظر گردید.
 در ادامه دکتر شانه ساز رئیس سازمان غذا و دارو مطالبی را پیرامون چالش های موجود در بحث دارو و تجهیزات پزشکی ارائه و اقدامات سازمان غذا و دارو در راستای کاهش مشکلات دارو و تجهیزات را بیان کرد.
دکتر شانه ساز از اقدامات موثر دانشگاه علوم پزشکی ایران با توجه به موقعیت خاص این دانشگاه قدردانی و هم گامی دانشگاه های علوم پزشکی را در اجرای هر چه سریعتر تفویض امور در راستای افزایش سرعت ، دسترسی و خدمات رسانی خواستار شدند.
 همچنین دکتر جلیل کوهپایه زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران  بر موقعیت خاص مراکز تحت پوشش دانشگاه ایران از جمله وجود ۵ شبکه بهداشت و در مان تحت پوشش با جمعیت زیاد،مشکلات و محرومیت اقتصادی آنان تاکید نمودند که می بایست توجه ویژه ای از جمله تامین نیروی انسانی گردد.
در پایان مدیران اداره های معاونت غذا و داروی دانشگاه ایران ضمن تشکر و قدردانی از برپایی این نشست ،چالشهای موجود در ارائه خدمات را بیان و پیشنهاداتی در این راستا از جمله جذب نیروی انسانی در آزمون نیروی انسانی وزارت بهداشت، ایجاد سامانه یکپارچه آماری ،آموزش نیروهای طرحی قبل از شروع طرح،  ارتقا سامانه و رفع ایرادات سامانه ttac ارائه گردید.

شناسه خبر : 17496
امتیاز شما برای این خبر: