پنجشنبه 09 بهمن
نسخه آزمایشی
1399/05/12

برگزاری چهارمین کمیسیون قانونی ماده ۲۰ امور داروخانه های معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران

برگزاری چهارمین کمیسیون قانونی ماده ۲۰ امور داروخانه های معاونت غذا و دارو  دانشگاه علوم پزشکی ایران

چهارمین کمیسیون قانونی ماده ۲۰ امور داروخانه های معاونت غذا و دارو دانشگاه ایران در سال جاری با حضور رئیس دانشگاه ، معاون غذا و دارو و اعضای کمیسیون برگزار و به پرونده 43 متقاضی رسیدگی شد.

به گزارش ایفدانا به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه ایران-  چهارمین جلسه کمیسیون قانونی ماده ۲۰ داروخانه های معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران با رسیدگی به43 پرونده روز یکشنبه 29تیر ماه 99 در سالن شورای دفتر ریاست ستاد دانشگاه با حضور رئیس دانشگاه برگزار شد.

 کمیسیون قانونی ماده ۲۰ که در واقع کمیسیون امور داروخانه ها و شرکت های توزیع می باشد بر اساس مقررات امور پزشکی و دارویی، مواد خوراکی و آشامیدنی در حوزه معاونت غذا و داروی وزارت بهداشت(کمیسیون مرکزی) و معاونت غذا و داروی دانشگاه های علوم پزشکی مربوطه(کمیسیون قانونی دانشگاه) است.

این جلسه با حضور رئیس دانشگاه، معاون غذا و دارو، مدیر دارو، نماینده انجمن داروسازان ایران یک نفر داروساز آزاد، نماینده سازمان نظام پزشکی و نماینده دفتر بازرسی ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات دانشگاه تشکیل و تعداد 43پرونده مطرح شد و نتایج بررسی و رسیدگی های لازم متعاقباً به ذینفعان مربوطه به طور کتبی اعلام خواهد شد.
 


شناسه خبر : 17468
امتیاز شما برای این خبر: