شنبه 03 مهر
نسخه آزمایشی
1399/04/23

شناسایی و پلمپ 2 کارگاه تولید و بسته بندی لوازم بهداشتی و شوینده غیر مجاز در ارومیه

شناسایی و پلمپ 2 کارگاه تولید و بسته بندی لوازم بهداشتی و شوینده غیر مجاز در ارومیه

2 کارگاه تولید و بسته بندی لوازم بهداشتی و شوینده غیر مجاز در ارومیه شناسایی و پلمپ شد.


به گزارش ایفدانا و به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی آذربایجان غربی: مهندس نسرین حقیت افشار مدیر اداره نظارت بر مواد غذایی آشامیدنی آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و داروی آذربایجان غربی از شناسایی و پلمپ 2 کارگاه تولید و بسته بندی لوازم بهداشتی و شوینده غیر مجاز در ارومیه خبر داد.

مهندس حقیقت افشار گفت: با توجه به گزارش واصله مبنی بر تولید و بسته بندی لوازم بهداشتی و شوینده تقلبی و غیر مجاز موضوع در دستور کار کارشناسان نظارت بر مواد آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و داروی استان جهت رسیدگی و پیگیری قرار گرفت.

وی تصریح کرد: در این راستا دو کارگاه که هر دو متعلق به یک شخص بودند شناسایی و پس از دریافت حکم ورود به محل کارگاه غیر مجاز از مراجع قضایی و با هماهنگی عوامل انتظامی پلیس تخصصی شهرستان ارومیه هر دو کارگاه شناشایی و کشف شد.

مدیر اداره نظارت بر مواد غذایی آشامیدنی آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و داروی آذربایجان غربی خاطر نشان کرد: افراد متخلف در این کارگاه ها اقدام به جعل برند های خارجی موجود در بازار، تولید و بسته بندی و برچسب زنی محصولات تقلبی می نمودند.

شایان ذکر است: در این رابطه حدود 21 قلم و به تعداد 2300 عدد محصولات بهداشتی و شوینده تقلبی توقیف و به انبار سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان تحویل داده شد و نیز کارگاه غیر مجاز مذکور با کلیه دستگاهها و تجهیزات و ملزومات موجود توقیف و پلمپ شد و متصدی کارگاه غیر مجاز و متهمان به مراجع فضایی معرفی شدند.
5

شناسه خبر : 17435
امتیاز شما برای این خبر: