شنبه 14 تیر
نسخه آزمایشی
1399/03/29

سومین کمیسیون قانونی ماده 20 امور داروخانه ها برگزار شد

سومین کمیسیون قانونی ماده 20 امور داروخانه ها برگزار شد

سومین جلسه کمیسیون قانونی ماده 20 داروخانه های معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با رسیدگی به 26 پرونده روز یکشنبه 28 اردیبهشت ماه 1399 در دفتر معاونت غذا و دارو برگزار شد.

به گزارش ایفدانا به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی اصفهان سومین جلسه کمیسیون قانونی ماده 20 داروخانه های معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با رسیدگی به 26 پرونده روز یکشنبه 28 اردیبهشت ماه 1399 در دفتر معاونت غذا و دارو برگزار شد.

کمیسیون قانونی ماده 20 که در واقع کمیسیون امور داروخانه ها و شرکت های توزیع است براساس مقررات امور پزشکی و دارویی، مواد خوراکی و آشامیدنی در حوزه معاونت غذا و داروی وزارت بهداشت (کمیسیون مرکزی) و معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی مربوطه (کمیسیون قانونی دانشگاه) است.

این جلسه با حضور رئیس دانشگاه، معاون غذا و دارو، نماینده انجمن داروسازان ایران یک نفر داروساز آزاد، نماینده سازمان نظام پزشکی و نماینده دفتر بازرسی ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات دانشگاه تشکیل و تعداد 26 پرونده مطرح شد و نتایج بررسی و رسیدگی های لازم متعاقباً به ذینفعان مربوطه به طور کتبی اعلام خواهد شد.


شناسه خبر : 17342
امتیاز شما برای این خبر: