شنبه 14 تیر
نسخه آزمایشی
1399/03/26

بازدید معاون غذا و دارو اراک از شرکت داروسازی باریج اسانس و گلکاران دلیجان

بازدید معاون غذا و دارو اراک از شرکت داروسازی باریج اسانس و گلکاران دلیجان

معاون غذا و دارو به همراه کارشناسان مسئول اداره نظارت بر مواد غذایی معاونت از خط تولید و بخش‌های مختلف شرکت داروسازی باریج اسانس و گلکاران شهرستان دلیجان بازدید کرد.

به گزارش ایفدانا و به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو اراک، با توجه به اهمیت حمایت از تولیدکنندگان سالم محصولات سلامت محور صبح امروزدکتر علیمرادیان معاون غذا و دارو به همراه کارشناسان مسئول اداره نظارت بر مواد غذایی معاونت از خط تولید و بخش‌های مختلف شرکت داروسازی باریج اسانس و گلکاران شهرستان دلیجان بازدید کردند.

دکتر علیمرادیان در این بازدید گفت: ما در حوزه سلامت ضمن انجام وظیفه اصلی مان که نظارت و سرکشی دوره ای از مراکز تهیه محصولات سلامت محور است، از تولید کنندگان استان نیز حمایت می کنیم.

 معاون غذا و دارو در حاشیه این بازدید گفت: با وجود حساسیت بالای معاونت غذا و دارو دانشگاه در خصوص  سلامت افراد جامعه و رعایت کردن کلیه ضوابط و مقرارات قانونی در تولید فرآورده های غذایی بالاخص  روغنهای گیاهی ، چای، رب گوجه فرنگی، هرگونه مساعدت در حیطه این معاونت در جهت تولید باکیفیت ترین و سالم ترین محصول، داده خواهد شد و در عین حال در صورت مشاهده هر گونه تخلفی با کارخانه متخلف برخورد قانونی صورت می گیرد.

وی افزود: ما ضمن مطرح کردن مشکلات تولید کنندگان در شورای سلامت استان از آنان حمایت می کنیم.

گفتنی است فرآیندهای تحویل و دریافت مواد اولیه تا تولید  به طور کامل مورد بازدید قرار گرفت و توضیحات کامل توسط مسئولین شرکت ارائه شد./


شناسه خبر : 17334
امتیاز شما برای این خبر: