يكشنبه 01 خرداد
نسخه آزمایشی
1399/02/13

کشف 42 کارگاه غیر مجاز تولید ماسک در ارومیه

کشف 42 کارگاه غیر مجاز تولید ماسک در ارومیه

مدیر نظارت بر تجهیزات و ملزومات پزشکی معاونت غذا و داروی آذربایجان غربی گفت:42 کارگاه غیر مجاز تولید ماسک در ارومیه توقیف و به مراجع قضایی معرفی شد.

به گزارش ایفدانا و به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی آذربایجان غربی؛ 42 کارگاه غیر مجاز تولید ماسک در ارومیه توقیف و به مراجع قضایی معرفی شد.
دکتر لعیا صدیق راد مدیر نظارت بر تجهیزات و ملزومات پزشکی معاونت غذا و داروی آذربایجان غربی گفت: بنا بر گزارش سربازان گمنام امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف و به دستور معاون محترم دادستان آذربایجان غربی و با همکاری کارشناس اداره تجهیزات و ملزومات پزشکی معاونت غذا و داروی استان و با مراکز غیر مجاز تولید ماسک کشف و به مراجع قضایی معرفی شدند.

این کارگاه های غیر مجاز شامل: 42 کارگاه خانگی غیر مجاز تولید ماسک بودند که اقدام به خیاطی و دوخت ماسک و بسته بندی محصول نهایی ماسک به صورت غیر مجاز می کردند.

دکتر صدیق راد تصریح کرد: از این کارگاه‌ها 31 هزار عدد ماسک آماده مصرف/ 44 هزار عدد پارچه ماسک برش داده شده آماده دوخت  / 1000 متر پارچه اسپان باند و دستگاه پرس حرارتی کشف و توقیف شد.

گفتنی است: ارزش ریالی اقلام توقیفی بالغ بر 764 میلیون ریال اعلام شد.

خاطر نشان می گردد: این کارگاه های غیر مجاز که توسط یک فرد معلوم الحال در ارومیه و حومه مدیریت می شد به دلیل عدم داشتن مجوز و عدم رعایت شرایط بهینه تولید به دستور دادستان توقیف و متهمان به مراجع قضایی معرفی شدند.
 

شناسه خبر : 17208
امتیاز شما برای این خبر: