جمعه 24 مرداد
نسخه آزمایشی
1398/12/29

فعالیت 36 داروخانه "شبانه‌روزی" کرمانشاه در نوروز

فعالیت 36 داروخانه "شبانه‌روزی" کرمانشاه در نوروز

مدیرنظارت بر دارو و مواد مخدر معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از فعالیت 36 داروخانه شبانه روزی استان در ایام تعطیلات نوروز خبر داد و افزود: بیشتر داروخانه های روزانه هم برای فعالیت در این ایام اعلام آمادگی کرده‌اند.

به گزارش ایفدانا و به نقل از روابط عمومی غذا و داروی کرمانشاه، دکتر حسین رضاپور با اشاره به فعالیت 270 داروخانه در سطح استان گفت: از این تعداد 36 داروخانه شبانه روزی و مابقی بصورت روزانه فعال هستند.

وی افزود: بر اساس قانون داروخانه های شبانه روزی باید در ایام تعطیلات از جمله تعطیلات نوروز فعال باشند و با این حساب 36 داروخانه شبانه روزی استان که 23 مورد آن در کرمانشاه و 13 مورد آن در شهرستانهای استان مستقر هستند، در ایام نوروز فعال خواهند بود.

دکتر رضاپور تصریح کرد: داروخانه های روزانه بر اساس آیین نامه ای که دارند در ایام تعطیلات باید تعطیل باشند، اما در صورت تمایل این مراکز نیز می توانند در ایام تعطیلات نوروز فعال باشند.

این مسئول افزود: با توجه به بحث شیوع بیماری کرونا به نظر می رسد عید پیش رو عمده داروخانه های روزانه استان نیز تمایل به فعالیت داشته باشند که مشکلی در این زمینه نیست و به آنها مجوز فعالیت داده می‌شود/.


شناسه خبر : 17076
امتیاز شما برای این خبر: