جمعه 24 مرداد
نسخه آزمایشی
1398/12/28
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی دزفول خبر داد

داروخانه ها در تعطیلات نوروز افزایش می یابند

داروخانه ها در تعطیلات نوروز افزایش می یابند

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت: برای تعطیلات نوروزی امسال داروخانه درمانگاه های حوزه دانشگاه علوم پزشکی دزفول در کنار داروخانه های شبانه روزی فعال و آماده ارائه خدمات است.

به گزارش ایفدانا و به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو،داود سلمانپور اظهار کرد: با گسترش و شیوع کروناویروس پیش بینی می شود در تعطیلات نوروزی امسال نیاز مردم به لوازم بهداشتی و ایمنی در مقابل این میهمان ناخوانده افزایش یابد.
 
دکتر سلمانپور افزود:با مجوز رسمی سازمان غذا و دارو علاوه بر داروخانه های شبانه روزی، داروخانه درمانگاه های شهرستان دزفول،شوش و گتوند در ایام نوروز فعال هستند.
 
وی افزود:بر اساس این ابلاغیه سایر داروخانه های روزانه می توانند در صورت تمایل در این ایام به مردم ارائه خدمت کنند.
 
معاون غذا و داروی دزفول ضمن خبر این که مشکل ماسک شهرهای حوزه دانشگاه بزودی مرتفع می شود،ادامه داد: برای تأمین نیازهای داروئی بخصوص داروهای کمیاب برای بیماران خاص و همچنین ماسک و موادضدعفونی تمهیدات لازم اتخاذ شده است.
 
دکتر سلمان پور افزود:در صورت مشاهده هرگونه تخلف از داروخانه ها به امور دارویی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی دزفول در محل سابق بیمارستان افشار گزارش نموده و یا با شماره تلفن 42543597 تماس حاصل شود.
 
وی در خاتمه به شهروندان محترم یادآور شد:سامانه تلفنی 190 به صورت شبانه روزی آماده پاسخگوئی به مشکلات دارویی،تداخلات دارویی و کمبودهای دارویی به هموطنان است./

شناسه خبر : 17072
امتیاز شما برای این خبر: