شنبه 14 تیر
نسخه آزمایشی
1398/11/24

برگزاری جلسه هم اندیشی مدیرکل نظارت بر دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو با دانشگاه ایران

برگزاری  جلسه هم اندیشی مدیرکل نظارت بر دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو با دانشگاه ایران

جلسه هم اندیشی مدیر کل نظارت بر دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو با معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد.

به گزارش ایفدانا، در این جلسه  که با حضور دکتر مهرعلیان مدیر کل  نظارت بر دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو ، دکتر فتحی سرپرست معاونت غذا و دارو، دکتر ولایی مدیر مجموعه مدد و  جمع پرسنل شاغل در مدیریت دارویی  تشکیل شد،  دکتر مهرعلیان  با توجه به شرایط و مشکلات تهیه و توزیع دارو بر لزوم همکاری، همدلی و تلاش حداکثری کارکنان تاکید کرد. 

همچنین با توجه به برنامه ریزی اخیر سازمان غذا و دارو جهت تامین داروهای وارداتی مورد نیاز بیماران جهت دسترسی عادلانه نیازمندان به دارو از زمان ورود به کشور تا توزیع در داروخانه ها ، به  نظارت حداکثری معاونتهای غذا و دارو بر تهیه ، نگهداری و عرضه این داروها در شرکتهای پخش و ارائه توسط داروخانه ها مطابق برنامه اعلامی اشاره کرد.

دکتر مهرعلیان خاطر نشان کرد در حال حاضر وضعیت ذخایر دارویی در کشور در شرایط مناسبی است.

در ادامه دکتر فتحی در خصوص اهتمام معاونت غذا و دارو و برنامه های آتی این معاونت مطابق با اهداف سازمان مطالبی را عنوان نمود. دکتر ولائی مدیر مجموعه مدد دانشگاه ایران نیز در این راستا سخنانی را ایراد کرد. 

همچنین مدیر دارو و کارشناسان حوزه در یک گفتگوی صمیمانه مشکلات موجود و یا پیشنهادهای خود را جهت حل موارد  مطرح و مدیر کل داروی سازمان غذا و دارو به سئوالات مطرح شده پاسخ دادند./

شناسه خبر : 16938
امتیاز شما برای این خبر: