دوشنبه 26 مهر
نسخه آزمایشی
1398/10/30
به همت معاونت غذا و دارو دانشگاه تهران صورت می گیرد

ارائه آموزش های نحوه شناسایی اقلام سلامت‌محور به دانش آموزان تهرانی

ارائه آموزش های نحوه شناسایی اقلام سلامت‌محور به دانش آموزان تهرانی

جلسه‌ای باهدف افزایش تعامل بین دو معاونت برای ارتقاء دانش، آگاهی و آموزش مربیان، رابطین بهداشت، کادر اجرایی مدارس و دانش آموزان در خصوص شناخت اقلام سلامت‌محور برگزار شد.

به گزارش ایفدنا به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو تهران، جلسه‌ای با حضور دکتر نجاریان مشاور اجرایی معاونت غذا و دارو؛ سعید شهریاری معاون مدیرکل آموزش‌وپرورش شهر تهران و عسگر فیروزمند کارشناس دوره‌های آموزشی اداره کل آموزش‌وپرورش شهر تهران در 30 دی 98 در محل دفتر مشاور اجرایی معاونت غذا و دارو برگزار شد.

هدف از برگزاری این جلسه افزایش تعامل بین دو معاونت برای ارتقاء دانش، آگاهی و آموزش مربیان، رابطین بهداشت، کادر اجرایی مدارس و دانش آموزان باهدف فرهنگ‌سازی و ارتقای سطح آگاهی آنان در خصوص اقلام سلامت‌محور (مواد خوراکی، آشامیدنی، بهداشتی، مکمل‌ها، تجهیزات پزشکی و شیر خشک) بود.

در این جلسه مقرر شد معاونت غذا و دارو در تأمین مدرس دوره‌های آموزشی در خصوص نحوه شناسایی اقلام سلامت‌محور، معرفی نشانگرهای رنگی تغذیه‌ای درج‌شده بر روی محصولات، نحوه استفاده صحیح از مکمل‌های غذایی، ورزشی، نحوه مصرف صحیح و منطقی داروها، تغذیه سالم و ایمنی مواد غذایی و مبارزه با قاچاق اقلام سلامت‌محور برای گروه‌های هدف نهایت همکاری را با آموزش‌وپرورش به عمل آورد.

حاضرین در جلسه اظهار امیدواری کردند که بتوانند با افزایش تعامل و همکاری با یکدیگر در پیشبرد اهداف سلامت نتایج مطلوبی را حاصل کنند./


شناسه خبر : 16900
امتیاز شما برای این خبر: