سه شنبه 01 مهر
نسخه آزمایشی
1398/11/01

برگزاری نهمین کمیسیون قانونی ماده 20 امور داروخانه های معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران

برگزاری نهمین کمیسیون قانونی ماده 20 امور داروخانه های معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران

در نهمین کمیسیون قانونی ماده20 امور داروخانه ها در سال جاری با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران ، معاون غذا و دارو و اعضا کمیسیون به 26پرونده رسیدگی شد.

به گزارش ایفدانا به نقل از در نهمین کمیسیون قانونی ماده20 امور داروخانه ها در سال جاری با حضور رئیس دانشگاه ، معاون غذا و دارو و اعضا کمیسیون به 26پرونده رسیدگی شد.

روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه ایران-  نهمین جلسه کمیسیون قانونی ماده20 امور داروخانه های معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران با رسیدگی به26پرونده  روز یکشنبه 29دی ماه 1398 در سالن شورا دفتر ریاست  ستاد دانشگاه برگزار شد.

کمیسیون قانونی ماده20، که در واقع کمیسیون امور داروخانه ها و شرکت های توزیع می باشد ، براساس مقررات امور پزشکی و دارویی، مواد خوراکی و آشامیدنی که در حوزه معاونت غذا و داروی وزارت بهداشت ( کمیسیون مرکز) ومعاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی مربوطه ( کمیسیون قانونی دانشگاه ) است.

این جلسه  با حضور رئیس دانشگاه،  معاون غذا و دارو، نماینده انجمن داروسازان ایران، نماینده داروساز آزاد و نماینده سازمان نظام پزشکی و نماینده دفتر بازرسی ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات دانشگاه تشکیل  و تعداد 26پرونده مطرح شد و نتایج بررسی ها و رسیدگی های لازم متعاقبا به ذی نفعان مربوطه اعلام خواهد شد./


شناسه خبر : 16898
امتیاز شما برای این خبر: