جمعه 20 تیر
نسخه آزمایشی
1398/10/30
معاون غذا و دارو اراک اعلام کرد:

شیرها و لبنیات سالم هستند / جنگ روانی در سطح جامعه

شیرها و لبنیات سالم هستند / جنگ روانی در سطح جامعه

معاون غذا و دارو اراک گفت: همشهریان گرامی با اطمینان شیر و لبنیات استفاده کنند و مورد هجمه های جنگ روانی بر علیه صنایع غذایی کشور نشوند.

به گزارش ایفدانا و به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو اراک، دکتر عباس علیمرایدان معاون غذا و دارو بیان کرد: همشهریان گرامی با اطمینان شیر و لبنیات استفاده کنند و مورد هجمه های جنگ روانی بر علیه صنایع غذایی کشور نشوند.

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی اراک افزود: بر اساس بازدید ها و بررسی های بعمل آمده ،بازدید های انجام شده از کارخانجات تولید لبنیات استان و نمونه برداری های انجام شده ، محصولات لبنی توزیع شده در استان مرکزی مانند سایر نقاط کشور سالم بوده و تا کنون هیچ گزارشی مبنی بر بروز بیماریهای خطرناک توسط مصرف لبنیات گزارش نشده است.

این مسئول با اشاره به پایش‌ دائمی و آزمایش و نمونه‌گیری دائمی از شیرهای تولیدی صنایع لبنی استان گفت:همه روزه به صورت مستمر از کارخانجات بازید و نمونه برداری صورت میگرید و هیچگونه مورد نمونه خطرناکی مشاهده نشده است.

 معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی اراک بیان کرد: به نظر می‌رسد بعد از قضیه کیک ها و دستکاری هایی که صورت گرفته بود الان صنعت لبنیات ما مورد هجمه قرار گرفته است./


شناسه خبر : 16894
امتیاز شما برای این خبر: